Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
starom się
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ma może ktoś dla porównania jak ta "zębatka" nowa wygląda dali dali ciała z tym wynalazkiem, jakiś inżynier pewnie nieźle po d*pie za to dostał
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Akjam przed Tobą z tego co czytałem z 10kolegów proponowało już swapa pompy szkoda że Ty nie zdążyłeś ale jak to powiedziałeś nie ma tego złego co do malowania orurowania to większość chłopaków zostawia - widać wtedy że coś było rezane ale tak się zastanawiam.. Co jakby wrzucić pełne kratki z jakieś furki bez turbo?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o urwa rychtyk nie odczytałam przeczytałem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry u mnie to samo a teraz mokro i za zimno żeby zmieniać
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
a tu się ciągle coś dzieje pięęęęknie
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
no Tolek gratki kolejnego konkretnego moda pewnie było z tym trochę rezania co
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
2najładniejsze fury na fotach Hammer a nie wiesz co za zderzakiem i pod maską ma octawia? dziwny zderzak to może duży intercoller siedzieć PS fajnie że dałeś znać że jest spot
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł Synki no to ładnie się spacerek udał ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- no właśnie Arek potwierdź że były jadalne a w ogóle co tam u Wilmy słychać wie ktoś? Dalej w wawie siedzi? Decksa też cos nie widać
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
łoooo _urwa jakie zakupy Akjam jak furkę oddałeś Gregoremu tzn że odbierzesz benzynkę T lub BT ? a poważnie to przy tych gratach 200pewnie pęknie kolejny furacz który zacznie mnie objeżdzać jeszcze chwila i będę podróżować na samym końcu:facepalm:
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
jak b6 nie są twarde spróbuj zawias 1bv:naughty: ale kompletny sprężyny + amory ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- a lampy świecą niesamowicie
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Junior świetny pomysł lampy są nawet ładne a razi wg mnie tylko ta wstawka "lexusowa" jakby ją przyciemnić to będą idealne
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
ło żeszzzz udokumentowałeś to? zrobiłeś fotki? ja bym się ubiegał o zwrot kosztów malowania felgi - zniszczyli Twoją własność na służbie
-
Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
Akjam sorry że dopiero teraz ale słabo forum ostatnio odwiedzam dokładnie takie zakładaliśmy: GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 H9 HB4XS 7500K (2551691473) - motoAllegro
-
Lampy-jakie przetwornice i palniki do biksenonów?
przetwornic jak napisałem jest kilka rodzajów a podobno tylko "cienkie" pasują do biksa Co do żarników faktycznie źle napisałem bo miałem w domyśle biks ale z soczewkami z b8 ale w międzyczasie doczytałem że w tym przypadku można podgiąć jakąś blaszkę albo założyć żarnik d2s- sam jestem na etapie zmiany lamp na biksy i kupiłem nieori d2s 6000 bo lubię białą barwę światła
-
B6 sedan nadsterowność po założeniu dystansów 15mm na tył? jaka przyczyna?
no dokładnie śruby były zapieczone i nie chciały niby się odkręcić więc podgrzał.. ---------- Post dopisany 20-10-2012 at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2012 at 07:16 ---------- Zapomniałem opisać że przyczyna się znalazła... Winne były opony które podmieniłem z kolegą- były inaczej starte i sama jazda na wprost niewiele pomagała, po kilku tygodniach jazdy po zakrętach opony się dotarły i było o wiele lepiej ale dopiero od kiedy wrociłem do swoich starych opon 235/40/18 znów jest idealnie
-
Jakie żarówki w światłach przeciwmgielnych (halogenach) - bixenon look
Akjam na pewno h11 - jeśli zastanawiasz się nad zmianą to polecam takie jak założył Srb Hammer i ja - nieori żarówki z efektem "ksenon" teoretycznie 8000 ale nie maja absolutnie niebieskiej poświaty
-
Lampy-jakie przetwornice i palniki do biksenonów?
z tego co wiem przetwornic jest kilka modeli ale w najgorszym wypadku po delikatnym "podcięciu" tyłu lampy podejdą ale żarniki potrzebujesz inne.. Nie wiem jak wtyczki do lamp - czy pasują i np postoje bo mogą mieć inne mocowanie (w zwykłych lapmach na pewno jest inny postój niż w biksie) pozdrawiam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no fakt jakby mioł odzyskiwać hasło żeby pora razy dziennie kapelusz ciepnąć to faktycznie nie ma sensu
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Badboy ale kolega pytał o tylne lampy a w ogóle mam przeciek że niezły mod się szykuje
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Młody szok ale z drugiej str poszło pw
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
a już myślałem że masz jakieś przecieki Laki niestety więcej siedzi w NL niż PL:wink: zanim zaczniesz się za nim rozglądać zapytaj kiedy wraca
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Dopiero teraz w sumie przez przypadek trafiłem na ten wątek i autko robi niesamowitą robotę świetne mody robione z dbałością o każdy szczegół pięknie
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście