Treść opublikowana przez cameleon741
-
[ALL] Jazda bez osłony
Zakładaj osłone i nie świruj Z czasem się na Tobie odbije brak osłony. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Opony GOODYEAR Ultra Grip 7+ 195/65R15 91T
Jeżdżę dokładnie na takich jak podałeś. Jestem zadowolony. Opony ciche, dobra przyczepność na każdej nawierzchni. Ogólnie polecam
-
[ALL] Audi A8 4.2 TDI co mi powiecie
http://www.a8team.pl/
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
ja uważam się za dobrego kierowce. Jeżdżę 18 lat zawodowo ciężarowymi i nigdy nie pisałem oświadczenia Co do kobiet za kierownicą, to czasami ręce mi opadają... No ale na pocieszenie dodam, że są faceci, którzy są gorsi
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Nie za trudne, ale to miała być smutna ballada Prawdziwa smutna historia Może kiedyś coś weselszego będzie
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Trochę pracy i czasu w to włożyliśmy, więc myślę że jest ok. Chociaż jakość nadal pozostawia trochę do życzenia. Niby już było nagrywane kartą dźwiękową itp, itd. ale nad tym się jeszcze pokombinuje. Cieszę się, że się podoba [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 00:13_________________________________________________truckmaniac, na strato grał syn, no i niech mu będzie Chciał to coś tam sobie dograł, uczy się chłopak. Co do ogólnego wrażenia, to każdy ma jakieś swoje gusta i guściki i nie wszystkim musi się podobać
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Czyli się nie podoba ?? ;(
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
UWAGA! UWAGA! Nagraliśmy nową wersję utworu Wzięliśmy pod uwagę wszystkie opinie i teraz powinno być ok. Utwór nagrany porządnie, jakość dobra, więc zapraszam do słuchania i opinii, uwag. Pozdrawiam i zapraszam P.S. Utwór całkowicie nagrany na Korgu pa500, i Fenderze Strato.
-
Pracy szukam
Cześć. Szukam pracy, gdyż obecna firma w której pracuję kończy swoją działalność. Jestem kierowcą zawodowym od 15 lat. Posiadam Kategorie: A, B, C, E, T, + uprawnienia HDS i żurawie samojezdne do 32t. Szukam pracy w zawodzie kierowcy, lub innej dobrze płatnej w Warszawie i bliskich okolicach prawobrzeżnej strony. Z góry bardzo dziękuję za jakieś propozycje. Szczegółowe CV mogę wysłać na maila. Kontakt- gg-6022293, Tel-504-518-435. Mamy sporo przedsiębiorczych klubowiczów i mam nadzieję, że znajdzie się coś dla mnie smiley Pozdrawiam smiley
-
[ALL] A oto moje polerowane felgi :)
ale powiem Wam, że jak się mieszka w wawie, to jest ciężko nie ma podwórka żeby sobie autka umyć, na nic nie ma czasu. Ale ogólnie nie polecam takiego manewru....
-
[ALL] A oto moje polerowane felgi :)
Powiem Ci kolego, że będziesz narzekał z czasem. Mam identyczne 15". Polerowane aluminium i rzucony na to BEZBARWNY (czego u Ciebie nie ma). W każdym miejscu gdzie powstała RYSKA od razu aluminium się utleniało! Wyglądało to okropnie, felgi oddałem do renowacji w tym tygodniu mam je odebrać. Dodam, że jeździły one tylko w lato na a6 i wszystko to stało się przez 2 sezony... Wysyłam Ci zdjęcie felg jak wyglądały gdy się zaczęły utleniać... ~http://img249.imageshack.us/i/dscn6623.jpg/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też wożę takie rzeczy więc jak jesteś zainteresowany, to daj znać na priv. Firma na Białołęce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te drugie najlepsze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki, do której mniej więcej jesteście na spocie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee, ja mam a4 i a6 Profil dobrze uzupełniony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buba, ja mam w a6 1.9 i ścigam się na 1/4 mili z ciągnikami
-
[ALL] A oto moje polerowane felgi :)
ile Ci się kolego z tym zeszło, mam takie same felgi, ale żeby je założyć muszę je wyczyścić, bo aluminium sie zaczęło utleniać i są burchle...;/
-
[B5 AHU] Dekle do felg
w serwisie mają spore ceny... Za mały dekielek do felg 16" życzą sobie 47zł. Na allegro można dostać za 20.
-
[ALL B5] Który zestaw najlepszy? Nowe alu i nowe gumy.
1 i 3, najlepsze rozwiązanie :>
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
muszę nad tym popracować jeszcze, bo to nie była za bardzo moja tonacja i ze sprzętu więcej bym nie wyciągnął...
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
ma piecyk peaveya backstage ale jest problem z uziemieniem i brzęczą przetworniki, a na wzmaku i mikserze nie ma czegoś takiego, więc nie chciałem tego trzeszczenia na nagraniu
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
yahoo stratocaster to absolutna prawda Made in mexico tylko, że przester kiepskiej firmy, i bazarowa jakość, dlatego może go nie słychać. Podpięcie pod kompa raczej niemożliwe- kiepska karta i gówniana jakość (jeszcze gorzej niż to nagranie). Ogólnie to nie początki, bo gram już od ładnych paru lat i mam zespół weselny www.zespolunikat.com
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
jeżeli chodzi o gitarę, to grał na niej syn, który nie dawno zaczął przygodę z gitarą, więc powtarzam mu żeby trenował :gwizdanie: Co do tempa, to nie chcę go zwiększać, bo się naprawdę disco polo zrobi
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Boseron, wiem o co Ci chodzi ;] Ale ballady są z reguły wolne i moim zdaniem to nie zalatuje disco-polo Też się trochę znam na pianinie i gitarze, ale każde rady są dobre :>
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
MrMol a podpowiesz co nie tak ?