Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżby moskala kibelek? A nie, przecież nie ma gleby.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, a nie lepiej odciąć sprężyny?
-
SPOTY RADOMSKIE
Do koleżanki mówisz? A żona wie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to mówią - ostatnie prawdziwe Porsche.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
starówka ?? Miasto Kazimierzowskie - zapomniane miejsce. Całe centrum przeniosło się na ul. Żeromskiego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, trzeba zrobić przegląd, czyszczenie itp. Kwinto, Merc fajny. Seks na tylnej kanapie też.
-
SPOTY RADOMSKIE
Faktycznie, czas przygotować rower do sezonu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do trzech razy sztuka, jak w Radiu Zet i towar jest Twój.
-
SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- Czy powinniśmy zacząć budować bunkier?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem oszustem z Radomia. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zacznijmy od tego, że w Polsce nie ma miasta marzeń. Jeśli już mielibyśmy naciągać to może Gdańsk.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, jakby ktoś miał namiary na ładnego Merca 124 coupe to proszę dać znać.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz trzeba pokazać ten wątek tym wszystkim niedowiarkom, co powielają stereotyp, że w Radomiu same składaki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chciałem być uczciwy i nie cofać licznika, to klient sam sobie cofnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pojechała do innego miasta. Nowi właściciele byli bardzo zadowoleni (i słusznie, bo auto technicznie było bardzo zadbane). Niczego nie ukrywałem, tzn. powiedziałem, że auto było przetarte i malowane z prawej strony. Przebieg nie cofany, a więc wiarygodny. Nie opłaca się kręcić, naprawdę (chociaż nowy właściciel powiedział, że sam sobie cofnie, dlatego nie pojechaliśmy na badanie techniczne, żeby nie wbili stanu licznika do ewidencji, która jest prowadzona od 1 stycznia b.r.). Zapewne miałbym więcej chętnych na to auto, gdyby nie te magiczne 300.000 km. What next? Mam okazję, bo w rodzinie jest do sprzedania 4-letnia Honda Accord. Auto kompletnie nie z mojej bajki, tym bardziej z wolnossącym benzyniakiem 2.0 i automatem, ale za to pewna historia (auto bezwypadkowe) i prawdziwe 75.000 km przebiegu. Chyba ją kupię na jakiś czas - cena nie jest wygórowana.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa. ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- V6 Quattro sprzedana. :]
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie nowy blaszak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wymydlił mu barana. Jeden z komentarzy mnie powalił - "Trynkiewicz".
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, chcę sprzedać, bo zima się skończyła.
-
SPOTY RADOMSKIE
nawet nie masz pojecia ile trytytek jest zamontowanych u mnie w aucie :naughty: Nawet nie chcę myśleć, ile bym zaoszczędził, gdybym zaczął stosować trytytki. ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ---------- Właśnie po tym filmiku postanowiłem kupić Quattro. A że była okazja..
-
SPOTY RADOMSKIE
No to w Grodzisku czy w czarnej d*pie?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Cicho, bo kudłatemu markę zepsujecie.