Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, o jakim Oplu mówisz, pokaż go. A czy myślisz, że jak kupisz E30 to przejdzie badania techniczne bez rezania? I to jeszcze wydmuszka?
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, jeśli myślisz, że uda Ci się kupić E30 i rozbijać się nią po mieście bez kosztów to się mylisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fakt, 2.0 też trudno znaleźć, a tym bardziej 1.8is, chociaż is, 2.0 i 2.5 najlepiej nadają się pod SWAPA. W tych mniejszych jest dużo kombinowania, no ale dla chcącego nic trudnego. Można znaleźć piękną budę 316 lub 318 bardzo tanio i zmieniać w niej wszystko jak leci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trudna sprawa znaleźć dobre 2.5. W takich autach to już tylko SWAP ratuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sprzedałem, bo zabrakło inwestora (kolega odpadł z gry). Drogi sport, do tego godzina pracy coraz droższa. Decyzja o sprzedaży zapadła po tym, jak urodził się mój synek. Sprzedaż częściowo w barterze, ale szacunkowo to jakieś 5000-6000 zł.
-
SPOTY RADOMSKIE
To była 320i, czyli męska moc ~130KM. Wóz idealny pod SWAPa. Zmieniłem hamulce z bębnowych na tarczowe, amortyzatory, sprężyny wszystkie tuleje poliuretanowe, wspomaganie kierownicy z E36 (bo nie było), rozpórki, kubełki, szelki, kierownica itp. Decyzja o wybebeszeniu auta była łatwa, bo... Niemiec zamknął psa w kabinie i wszystkie elementy były pogryzione.
-
SPOTY RADOMSKIE
E30 idą w cenę. Myślę, że teraz można zacząc zabawę z E36. No chyba, że masz sentyment do kanciaka to kupuj E30. Chyba najtańszy wóz RWD do tuningu. Ja swoją sprzedałem koledze. To była piękna baza - prosta czarnula coupe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałem tylko E30. Sprzedałem pół roku temu. Dokładnie tydzień przed tym, jak Poziowiec zaprosił mnie na tor do Ułęża.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, gdyby nie to, że mam jasną tapicerkę to może bym się skusił na taki SWAP. A ponieważ mam jasną tapicerkę to auto zamierzam sprzedać. ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Nie wystarczy mieć "męską moc". Trzeba jeszcze po męsku jeździć. :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
A nie przez glebę?
-
SPOTY RADOMSKIE
O, moskal, a czemu masz rozjebany zderzak..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, mnie chodzi tylko o nadmiar naklejek i świecących dodatków. Z resztą - wg mnie za duża gleba też nie wygląda dobrze. Przede wszystkim jest to niepraktyczne i oprócz "niby wyglądu" nic nie daje. Ale dobra, w przyszłym tygodniu jeszcze raz zerknę na ten wóz - postaram się być obiektywny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj kudłaty, Ty to jak zwykle nie doczytasz wszystkiego. O to, że moskal ma prawdziwą eSę się nie spieram.
-
SPOTY RADOMSKIE
Musiało to wtedy kopać.
-
SPOTY RADOMSKIE
To bierz! A ja od Ciebie odkupię! Będę mógł powiedzieć moskalowi, że tym autem jeżdżę tylko ja i moja żona.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, stawiam piwo w przyszłym tygodniu. Musisz tylko dać mi kluczyki. Jak chcesz to możesz siedzieć na prawym fotelu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, wrzuć jakieś zdjęcia Twojego auta, bo już nie pamiętam jak wygląda. ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ---------- Kwinto,
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, musisz mi pokazać to auto jeszcze raz, bo pierwszy look mnie nie powalił. Z resztą, o czym my mówimy. Ja jestem zwolennikiem seryjnych aut - w tym temacie jestem konserwa, więc pewnie się nie dogadamy. Ale być może mi się spodoba, jak dasz się przejechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie zamierzałem Ci "zlamić" auta. Wg mnie brakuje mu tylko rasowego charakteru. Niby S4, a wygląda jak A4 z naklejkami S4. No ale co kto lubi - o gustach się nie dyskutuje. Ty nie lubisz jasnej tapicerki, ja nie lubię naklejek i felg w nieoryginalnym kolorze. Ale przejechać się to musisz mi dać na najbliższym spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
moskal, musisz sobie uświadomić, że każdy nieoryginalny bajer, a tym bardziej świecący, wygląda jak choinka, czy też "tęcza", jak to Bielun nazwał. Ja odbieram to tak samo. Do tego jeszcze niebieski kolor nadwozia i kilka naklejek i mamy "wszystkie kolory tęczy". Sorry, ale wolę swoją jasną tapicerkę... PS. Jeśli chcesz to pomogę Ci zmienić look Twojego auta. Jeśli chodzi o estetykę i PR to jestem w tym dobry.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakbym cierpiał na nadmiar kasy to kupiłbym oryginalne RS4 i tyle. RS4 nie kupisz za 8k pln Dlatego wolę nie udawać, że mam S4 lub RS4.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakbym cierpiał na nadmiar kasy to kupiłbym oryginalne RS4 i tyle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki! Już dałem o sobie znać. ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ---------- A po co mi to. 220 KM do codziennej jazdy w zupełności wystarcza. Z resztą ja nie bawię się w tuning. Miałem już E30 do rezania - wyszło mi to bokiem. Nie mam polotu do dłubania przy aucie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja przy wyborze auta nie kieruję się sentymentami. Dla mnie auto ma być wygodne, dlatego nigdy nie byłem zainteresowany obniżaniem auta i zakładaniem "wypasionych" felg. Fajnie jest mieć ładne auto, ale bez przesady - przede wszystkim ma być wygodne. Trafiło mi się V6 w budzie B6, więc łyknąłem, tym bardziej, że znam historię tego auta. I o ile wygląd mnie nie powala to właściwości jezdne tak. Nie rozumiem, dlaczego do tej pory nie miałem Quattro.
-
SPOTY RADOMSKIE
Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.