Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko, a wracając do tramwaju - dojedzie do Bukowiny?? W sensie - turbo wymienione?
-
SPOTY RADOMSKIE
O modzeniu auta nie wiem nic, bo jeżdżę serią. Z resztą, co Ty możesz wiedzieć w ogóle o jeździe, jak Ty całe życie siedzisz i modzisz przy aucie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Naprawiłeś już turbo? Jeśli nie to trzeba więcej naklejek nakleić.
-
SPOTY RADOMSKIE
A czemu ma nie dojechać ??? :naughty: Bo jakoś odniosłem wrażenie, że za dużo na nim naklejek, a za mało mocy.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to dojedzie ten jego tramwaj do Bukowiny?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak dla mnie to wszystkie felgi do B6 są nijakie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Podstawowe pytanie - te felgi są dedykowane do B5 czy do B6?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Na razie tnę koszty i odpuszczam sobie zabawę samochodem.
-
SPOTY RADOMSKIE
To są felgi dedykowane do B6?
-
SPOTY RADOMSKIE
Poka przykładowe foty. Ja nie chcę mieć szpanerskiego wózka, który się boi krawężników, tylko wygodne Audi A4 Quattro.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, i to już brzmi rozsądnie. Na razie to są luźne plany co do tego samochodu. Jeśli nikt nie zapłaci mi za to auto tyle ile rzeczywiście jest warte to zostawiam dla siebie i wtedy zajmę się kosmetyką itp. ---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- moskal, a jak mniej więcej wygląda Audi na tym zawieszeniu S-line. Pokaż jakieś fotki. ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Dobra, już mam. ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem zwolennikiem tego, co fabryka wypuszcza, chociaż rzeczywiście lekka gleba by się przydała. Tylko co wtedy z komfortem??
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba jednak oryginalne fele nie są ładne. To znaczy, że trzeba sprzedać samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, na jakich felgach B6 fajnie wygląda? Chciałbym zachować fabryczny i klasyczny wygląd, dlatego felgi w rozmiarze 16", max 17". Jakie oryginalne felgi polecacie? A może ktoś ma jakieś oryginały do sprzedania?
-
SPOTY RADOMSKIE
Naklej jeszcze HDI. Będzie więcej. ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- Koniecznie jeszcze naklej AVANT, bo zdaje się, że na kombiaki jest większy popyt.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, z takimi końcówkami nabyłem auto. Z tego co pamiętam to Ulter.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Niczym nie szmalcowałem. Któregoś pięknego dnia, zaraz po umyciu, spodobał mi się kadr, a że miałem akurat ze sobą lustrzankę to strzeliłem zdjęcie od niechcenia. Tyle. Nigdy nie umiałem "szmalcować" samochodów. Może inaczej - nie miałem do tego cierpliwości i szkoda mi było czasu. Chociaż czasem mam chęć zlecić, np. Kudłatemu jakąś polerkę i odświeżenie detali.
-
SPOTY RADOMSKIE
BTW, miałem kiedyś taką zdzirę: Zwykły ADR - 1.8. W ogłoszeniu wstawiłem tylko jedno zdjęcie - samochód sprzedał się na pniu, a później jeszcze przez 2 dni dostałem chyba ze 30 telefonów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aż takim bajkopisarzem nie jestem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, wystaw za, np. 10.000 zł. Jak się sprzeda to dobrze. Jeśli nie to zostawisz sobie. Jeśli chcesz to zrobię zdjęcia lustrzanką. Mogę Ci też pomóc napisać ogłoszenie - mam do tego dryg. Auta zawsze mi się szybko sprzedawały - bez oszukiwania oczywiście. ---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- Są jeszcze ludzie, którzy szukają bez klimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wtedy auto nabierze mocy urzędowej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, a to chcesz moją odkupić?
- SPOTY RADOMSKIE