Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko. Pewnie zrobimy jakiegoś spota po pierwszych opadach śniegu. ---------- Post dopisany 24-12-2013 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 21:24 ---------- No to wesołości ludzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wolnossący ma swój urok. Nie chcę SWAPa. Poza tym mam już klienta na tą Audi. Pojeżdżę nią pół roku i sprzedam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spotkaliśmy się w połowie ceny. Ogólnie to jestem zadowolony, bo wiem, że to auto jest warte tych pieniędzy. Obawiam się tylko uzależnienia od Quattro.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolor to jedyna wada tego auta. Technicznie to jest bomba. Wiem, bo odkupiłem go od znajomego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nabyłem wczoraj nową zabawkę na zimę. Tylko widzę dziś, że wiosna idzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Armi wrzuci zdjęcia to będzie widać landarę i tramwaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogę tylko dać namiar na znachora.
-
SPOTY RADOMSKIE
I napraw turbiny, bo następnym razem nie odpuszczę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na wódę to musisz zostać na weekend. A na piwo wyskoczymy na tygodniu, po nowym roku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dowodowe: I dwie choinki stoją.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to pod Obi. Ja będę o 20 z minutami.
-
SPOTY RADOMSKIE
No przecież to forum o d*pach, a nie o samochodach.. ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- To proponuję Galerię Słoneczną.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozrządy, akumulatory.. Afuj, o czym wy tu rozmawiacie?? Pomyliliście forum.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, OBI na Wernera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak jak w pierwszym poście: Parking przy OBI obok Anadolu. Jeśli pada deszcz to GS (czyli Galeria Słoneczna) przedostatni poziom. Proponuję czwartek - 19.12.2013 r. - godz. 20:00
-
SPOTY RADOMSKIE
Co powiecie na spota w czwartek? Moskal, Ty będziesz wtedy w Radomiu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Potomstwo rośnie i zaczyna rozrabiać. Ogólnie to już można się z nim dogadać, chociaż jeszcze nie umie mówić.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Już jest gdzie pojeździć. Autodrom Jastrząb – strzał w dziesiątkę? | RALLY AND RACE Nowy tor wyścigowy w Polsce - Jastrząb pod Radomiem (WIDEO)
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja przejeżdżałem o 22 koło Obi, ale nikogo nie było. Tam jakiś Opel dogorywał na śliskim parkingu. A ze światłami w kierunku Wawy, to rzeczywiście armagiedon - nic nie działało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czy uda mi się dziś być, ale na świąteczny na pewno przyjadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro mam się spotkać z właścicielem tego Audi, więc jak wszystko dobrze pójdzie to pojeździmy.