Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
9-16 :wink: Git.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Git. Jutro potwierdzę, ale raczej będę. Na 8:00, tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No no, ładna tabelka. To Clio jest seryjne, czy robiłeś coś w nim? Jak dasz zrobić ze 3 kółka to mogę jechać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może Wróbel ma jakieś auto do wypożyczenia?? Nie chcę zajeździć Twojego EVO.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
f*ck, w piątek sprzedałem swoją zdzirę. Chyba, że wypożyczysz mi swoją strzałę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zwiedzam sobie. Widzę, czasy się zmieniają...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie w kursie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Każda pogoda ma swój urok.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mglisto, deszczowo, jesiennie - poniedziałek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam znajomych co jeżdżą krosami i mam chęć też kupić jakiegoś KTMa na przyszły sezon.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj sprzedałem swoją Beti. Ale poszła w dobre ręce. ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ---------- Mam już nowego bakcyla. To mój azyl spokoju - miejsce sadzenia drzew, a jednocześnie baza wypadowa na krosa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze to nazwałeś - brudna polityka. Loty prędzej czy później zostaną uruchomione, ale to sztuczne hamowanie rozwoju doprowadza mnie do szału. Nie chcę sobie strzępić języka, a raczej palców na klawiaturze...
-
SPOTY RADOMSKIE
A od kogo to słyszałeś? Rzeczywiście prędko nie ruszy - na przełomie wiosny i lata 2014.
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał był?? Ło karwa.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, spocisko było.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale wam się na wspomnienia wzięło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłem tam na chwilę. Taki pokaz to chyba musi być męczarnia dla jeżdżących. Za mało miejsca, żeby dać w pi...
-
SPOTY RADOMSKIE
"Stary, poratuję cię Radom..."
-
SPOTY RADOMSKIE
Często tamtędy jeżdżę i widziałem ich tam kilka razy. Co do UFO - przecież to było w programie Air Show.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odnośnie asfaltu na Lubelskiej: Radom: Zrywają nowy asfalt na ulicy Lubelskiej w Radomiu - 28 sierpnia 2013
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem ją. Niby ładna, ale to nie jest oryginał. Za dużo przeróbek, więc odpada.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda, ze nie jest to wąska lampa, ale jesli to jest w miarę zwarty samochód to mogę łyknąć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mówiąc "w ciemno" miałem na myśli, żeby jednak Marcin zerknął.
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, dawaj ją. Biorę w ciemno.