Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Wygląda jak maskowanie Rudego 102.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli Cię nie przekonałem?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, wg mnie te felgi są same w sobie tanie (czyt. tandetne), więc nawet gdyby nie były zbarglone (co widać na zdjęciach) to i tak by słabo wyglądały na Twoim klasycznym ADRze. Poza tym z taką szerokością opon będziesz się tylko męczył. Dobrze zrobisz jak zostaniesz przy obecnej konfiguracji. -- Wujek Dobra Rada
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak czy siak to coraz bliżej budowy S7.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, Miecio drucio.
-
SPOTY RADOMSKIE
Całej infrastruktury wokół lotniska nie zrobią, ale wystarczy, że przyleci i odleci jeden samolot pasażerski.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie bój, nie bój. Jeszcze będziesz latać z Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mają mają. Ja kiedyś u nich kupowałem bagażnik rowerowy montowany na hak. Oczywiście mają też bagażniki dachowe. ---------- Post dopisany 03-07-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2013 at 14:18 ---------- Jeździłem dziś bicyklem i byłem na Żeromce. Kwinto, co ty chcesz, fontanny i całe otoczenie zmieniło się na plus. Jak już je otworzą to będzie git. Wybrałem się też na rynek - ale tam mułem zalatuje, w przeciwieństwie do Żeromki, gdzie pełno ludzi jest. Mam nadzieje, że miasto w końcu znajdzie nabywcę na tę kamienicę Deskurów - będzie to pierwszy krok do tego, żeby rynek odżył.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na Słowackiego (jadąc w kierunku centrum, przed wiaduktem) jest taki punkt. Warto tam podjechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uu, ale kosa. A tylny zderzak to chyba od Poloneza Caro+. Majstersztyk.
-
SPOTY RADOMSKIE
A jak to się tym jeździ? Czy to tylko takie do stania jest?
-
SPOTY RADOMSKIE
Co?? 150.000 zł za 4 osoby? toż to zdzierstwo -teraz za ta kwote to mozna mieszkanie dla 4 osób kupić a nie hamburgera -ciekawe ile tysi waha kosztowała :grin: Taa, powodziło się. ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 08:03 ---------- Po części ma to związek z Radomiem, dlatego wklejam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co?? 150.000 zł za 4 osoby? Heh, to już prawie 20 lat temu. Fajne czasy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co to, Pan Samochodzik i Templariusze?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Uu, jednak więcej mam wgniotek. Dobrze, że maskę i szybę schowałem. ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Kudłaty, umiesz powyciągać wgniotki po gradobiciu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Złapało mnie gradobicie na Maratońskiej. Nawet mam małą wgniotkę na dachu.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, to koniecznie przyjadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz ty, ja bałem się tyle jechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, fajny sprzęcik.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szto to takoje Ignis? Brzmi jak jakaś lodówka. Zostań przy Audicy, tylko nie zakładaj do niej odpustowych ledów itp.
-
SPOTY RADOMSKIE
To sprzedaj odpusta i kup turbawkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co Ty, na forum przyznajesz się, że masz pracę przepisaną? Kiedyś słyszałem, że program antyplagiatowy porównuje tekst z tym, który można wyszukać w google. No i rzecz jasna jeśli znajdą jakiś akapit, który jest żywcem skądś zerżnięty i nie ma zrobionego odnośnika ze źródłem to wtedy mogą posądzić Cię o plagiat. Ale jak to jest w praktyce? :eusathink:Nie spotkałem się nigdy, żeby ktoś w moim otoczeniu miał z tym problemy, a znam różnych wariatów, którzy nawet nie przeczytali swojej pracy. W razie czego zawsze możesz powiedzieć, że w danym miejscu zapomniałeś umieścić odnośnik ze źródłem. No chyba że wszystkie rozdziały masz niewiadomego pochodzenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma chłopy. Może jakiś grilik klubowy pod koniec czerwca? Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie rozpocząłem sezonu.