Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, ale teraz, jak mi rzuciłeś hasło to pewnie gdzieś wynajdę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na stronce są wszystkie informacje. Pakiet dla firm już od 10 osób.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mam rower, na którym jeżdżę co sezon. Nie wiem tylko jak to rozegrać z moim synkiem - chyba w tym roku kupię przyczepkę. Poza tym chodzę na halówkę no i, jak zrobi się to basen. Ale na oponę to chyba najskuteczniejsza jest siłownia, albo bieganie, którego nie lubię.
-
SPOTY RADOMSKIE
A propos opon, też muszę cos pomyśleć, bo i u mnie sie to wymyka spod kontroli.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Warka wróciła. Przegląd radomskich imprez klubowych Piwiarnia Warki ? znane miejsce w nowej odsłonie! - Strefa Klubowicza - Co za dzień
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech zostanie taka wiosna. Chcę już Yamahę odpalać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Piszę ogólnie - do wszystkich, o swoich odczuciach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiosna! Nawet na polityków patrzy się mniej krytycznym okiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
A propos Kielc - szybciej się rozwijają, bo są miastem wojewódzkim. Radom stracił ten status w '99 r. (podobo mieszkańcy tak głosowali, ale ja wtedy miałem bańki w nosie i tego nie pamiętam). Na tym możemy zakończyć biadolenie. Co do kraterów w asfalcie - kiedyś zgłosiłem uszkodzony amortyzator, ale jak mnie zaczęli przeciągać po komendach i ubezpieczycielach to straciłem cierpliwość.
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałem na myśli, że dla miasta Radomia nie skończyło się to dobrze. Do dziś jest kojarzony z zamachami czerwcowymi i wielu uważa, że do dziś jest karany przez rząd.
-
SPOTY RADOMSKIE
W czerwcu, 1976 r. ludzie wyszli... I dobrze się do dla nich nie skończyło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sugerujesz, że możemy nie być? Chyba nie ma podstaw, żeby nas wykluczyć z kręgu. Nawet Grecję reanimują.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sumie to jesteśmy obywatelami UE, więc pieniądze niby wyprowadzone za granice, okrężną drogą, ale trafiają też do nas.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda tylko, że Biedronka nie jest polska.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, jest popyt, więc i jest podaż. Nie rozumiem w czym problem. Biedronki w całym kraju się otwierają, bo ludzie chcą tam robić zakupy. Takie prawo rynku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze mieć takich kumpli.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sądzie nawet jak wygrasz to i tak jesteś przegrany. Sądy to ostateczność.
-
SPOTY RADOMSKIE
Obok mnie parkuje fajne auto. Niby zwykły Jeep, ale na żywo robi wrażenie. Jak jest umyty to wygląda jak nowy. Widać też, że jeździ w terenie, bo jest często ubłocony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładny, chociaż nie przepadam za kabrioletami. Poza tym zgadzam się z wujem - jeśli miałbym wybierać to wybrałbym Gelende-Wagena.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, to muszę wyprowadzić swoją machinę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pizga, ale i tak te 15 min. da radę bez czapki wytrzymać.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, Beemę mam. Czyżby czas na Alfę?? Not yet.