Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, motur żyleta. Zrobione jest wszystko co trzeba. Do wymiany zostały tylko przednie klocki hamulcowe, ale uznaliśmy, że spokojnie można to zrobić na przyszły sezon. Poza tym lala. Puchar się przejechał i postawił na gumie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bezsenna noc była.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przez tego Andrzeja to i mnie ciśnienie skoczyło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dostałem dziś przesyłkę z ITD - informacja o wykroczeniu popełnionym samochodem, który w tym samym dniu sprzedałem. Oczywiście odsyłam umowę kupna/sprzedaży z danymi nabywcy (nabywca z Ukrainy). Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - w kopercie nie było zdjęcia. Czy ITD może nałożyć mandat bez przesłania zdjęcia z fotoradaru?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Być może kogoś zainteresuje: FIAT 126p 1979r FABRYCZNIE NOWY! ! ! 101KM. Maluch (3267412169) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY RADOMSKIE
No bo to taki samochód dla Antka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy to znaczy, że już jesteś właścicielem swojego M ? Stolarzy jest pełno - na pewno kogoś znajdziesz. Niestety nie wiem kogo Ci polecić, ale zapytam sąsiada - on chyba kogoś ma.
-
SPOTY RADOMSKIE
Płyty pewnie nie kupię.., ale sukcusu jej życzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo słońce świeci i drzewa rosną.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajna reklamówka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, no to za 2 tyg. robimy spota.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, a 19.30 może byk? Będziemy się zdzwaniać. Ja mam cały czas ten sam nr.
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu zaczęło padać - pogoda nie sprzyja jeździe motocyklem. Marcin, może spotkamy się pod Obi i pojedziemy do mnie do garażu. To dobre jest?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mcm, umówmy się tak, że jeśli z jakiegoś powodu nie będę mógł przyjechać to Ty podjedziesz do mnie. Ale postaram się być. Potwierdzę później.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ja dobrze widzę? Ozix? Przyjedź w piątek, to jest szansa, że będzie jakaś Audica.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aaa, no to supper.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sprzedaję, bo chcę kupić jakiegoś krosa lub enduro. Marcin, obawiam się, że będzie mi trudno dziś dotrzeć na spota, a tym bardziej motocyklem. No ale będę się starał, bo liczę na to, że się dogadamy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Srebrno-pomarańczowa. Wygląda mniej więcej tak:
-
SPOTY RADOMSKIE
Yamaha Thundercat 600, '99 r. Motocykl, mimo swoich lat jest bardzo zadbany i ładny. Chętnie go sprzedam komuś, kogo znam. Patrząc na ceny z allegro, to moja nie jest wygórowana. Poza tym jeśli kupisz u mnie motocykl to funduję Ci godzinę szkolenia na Automobilklubie z Pucharem. Marcin, spotkamy się na spocie i pogadamy - przyjadę moturem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Raczej na słabszy.. ---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ---------- Jedyne 7.000,- PLN
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeździłem dziś moturem. Chce ktoś kupić?
-
SPOTY RADOMSKIE
Czemu nie. Ja w długi weekend będę w Radomiu.