Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest ktoś na spocie? Zaraz tam będę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, to nie myj samochodu!
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma pany. WIOSNA!
-
SPOTY RADOMSKIE
Warszawa, ogórek i orzech.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
PIĘKNY PONIEDZIAŁEK.- SPOTY RADOMSKIE
Kolega ma do ulozenia 2 sciany lazienkowe plytek. Macie kogos, kto robi takie rzeczy?- SPOTY RADOMSKIE
Jadę po niego. Na pewno nikt się nie zorientuje, że to nie Mustang.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ja też już tam więcej nie pojadę.- SPOTY RADOMSKIE
Byłem kiedyś z bratem dziewczyny, właśnie po samochód. Praktycznie same złomy, wszystkie bite lub naprawiane kilogramami szpachli. Po całodniowym chodzeniu po tej giełdzie trafiliśmy ładną Audi A3, która miała naprawiane tylko prawe drzwi. Niestety nie było możliwości przejechania się autem, bo stało na piętrowej lorze. Zaryzykowaliśmy jednak i kupiliśmy auto w ciemno... Po wyjechaniu z giełdy skończyło się paliwo - bak był suchy. Po zatankowaniu ujechałem tylko 20 km. Padła skrzynia biegów - kompletnie się rozsypała i wylał się olej na asfalt. Z nikim nie mogliśmy się dogadać, a laweta z Polski by nas puściła z torbami, więc zdecydowaliśmy się wracać na lince (500 km - przesrane). Ostatecznie, po wymianie skrzyni biegów i podliczeniu wszystkich kosztów auto kosztowało sporo mniej od ceny rynkowej, więc się opłacało. Audi do dzisiaj jeździ po Radomiu i nie sprawia żadnych kłopotów.- SPOTY RADOMSKIE
Znając życie to i tak by naliczyli punkty za prędkość i przysłali mandat.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Gdzie otwierasz hamownię?- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki i przyjeżdżaj na następnego spota to się zrewanżujemy... Kwinto, dzięki za dar. Oziu, kope lat.- SPOTY RADOMSKIE
To widzimy się w dwóch miejscach na raz. ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ---------- Jesteśmy u turka.- SPOTY RADOMSKIE
Pogoda nie nastraja do stania pod chmurką więc spotkajmy się w GSie. Ja będę po 19, a raczej bliżej 20.- SPOTY RADOMSKIE
Wow, zima wróciła. Co jest grane?- SPOTY RADOMSKIE
Przypominam o jutrzejszym spocie.- SPOTY RADOMSKIE
Ty erotomanie. No jest jest...- SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj, w Białobrzegach, ktoś bramę z jakiegoś kościoła chciał ukraść, czy coś takiego.- SPOTY RADOMSKIE
Komorowski po meczu był bardzo zadowolony. Chyba coś chlapnął.- SPOTY RADOMSKIE
Kto dziś ogląda mecz?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Uu, ale sobie gość nagrabił. A chciał tylko wcześniej skończyć pracę. - SPOTY RADOMSKIE