Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nic nie wiem. Ja i tak nie mogę przyjechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale landara. Tylko dlaczego manualna skrzynia biegow? Takim to mozna sie oglaszac w weekendy do slubów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spociliśmy w ostatni piątek. Marcin, ogłaszaj kolejny termin spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście. A powiem Ci jeszcze, że między 18", a 19" też nie ma różnicy w komforcie, więc bierz 20".
-
SPOTY RADOMSKIE
Co prawda nie lubię nieoryginalnych części, ale jeśli już miałbym wybierać to właśnie te ostatnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Często widuję na Starym mieście jasną B8 z ramkami klubowymi. Ktoś zna właściciela?
-
SPOTY RADOMSKIE
Niemiec płakał jak sprzedawał (ze szczęścia).
-
SPOTY RADOMSKIE
Po kiego obklejać Vento taśmą?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dwuosobowy, ale był. Marcin, jak droga? 10 minut po Twoim odjeździe oberwała się chmura. Mam rozumieć, że się załapałeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Może jeszcze się rozpogodzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Padało wcześniej, ale już od dłuższego czasu ścieci słońce, więc możesz przyjeżdzać.
-
SPOTY RADOMSKIE
2012 był bardziej przesrany niż ten, więc wolę już być starszy.
-
SPOTY RADOMSKIE
To i ja będę. ---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ---------- Marcin, musisz zmienić rok w dacie spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Róg Warszawskiej i... pierwszej w lewo jadąc od ronda w kierunku Wawy - tam jest sklep z piecami itp.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No to mcm, ogłaszaj spota na jutro.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie widziałem nigdy takiego auta na spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Alibi, wsiadaj w samochód i przyjeżdżaj - z Grójca to przecież rzut beretem. Od razu zrobimy jakiegoś spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
mercedes 280 ce /8 w114 | eBay Trochę stary, ale fajny. Dawaj go.
-
SPOTY RADOMSKIE
Znów mam zajawkę na youngtimera. Chętnie bym kupił jakiegoś rupiecia.
-
SPOTY RADOMSKIE
To moja, hmm, czternasta sesja w życiu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdaje się, że kiedyś było więcej, ale pewna osoba pokasowała swoje posty. Kto pamięta ten wie jakie było wtedy ciśnienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sesja z bańki. Czas pomyśleć o wakacjach. ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- Oo, witam jako pierwszy na stronie nr 1000.
-
SPOTY RADOMSKIE
Heh, dobrze, że ten chrapacz się nie obudził.
-
SPOTY RADOMSKIE
To dobrze chociaż, że było łóżko u tych sąsiadów.