Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
PreTurB Turbosprężarki - regeneracja i diagnostyka turbosprężarek w Radomiu mazowieckie
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie chcę być czepliwy, ale trochę zmęczył mnie ten filmik. Odbiór jest dużo lepszy jak się słyszy dźwięk silników.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj Marcin, ten magik to kolega kolegi. Nie mam do niego numeru. Wydaje mi się, że wymieniał, ale tego to może nawet on sam nie pamięta. Przyjedź do Radomia na Południe to Ci sprawdzę. ---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:33 ---------- PS. Fajny Thundercat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale dzisiaj wiosennie jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mój syn, oprócz "tatata" i "bababa", zaczął mówić "daj". Czy to znaczy, że mam przechlapane??
-
SPOTY RADOMSKIE
Też oddałem swój głos. Bielun, widzę, że masz szansę wygrać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bielun, lepiej daj linkę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musisz pomyśleć o jakimś spojlerze na tył, bo hamowanie w skręcie = kalafiory za każdym razem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale jaja. Pies - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź, pojeżdżawka zacna. W wolnym czasie wstawię zdjęcie. A teraz się przyznam, że raz przestrzeliłem zakręt i poszedłem w kalafiory, a drugim razem - po zmianie na slicki - zaliczyłem solidnego spina.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega kiedyś już pisał, że bywa regularnie w Radomiu.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakościowo nie odbiegają, a są sporo tańsze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej będzie jak nie będziesz jadł w ciągu dnia Roger!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź, katering jest, czy brać swój?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ile? ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- Mity i stereotypy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, tekst nie dla cierpiących na depresję. Przyroda bez ludzi | Po nas choćby fale radiowe - Polityka.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziowiec, masz jakiś wolny kask, czy kombinować?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek, jadę niedzielę! Wyślij mi swój nr na wszelki wypadek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale szambo z takimi tablicami jeździć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie znam, ale wygląda na zadbane. Przyjeżdżaj i kupuj.