Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Od innego, bo tamtego nie znalazłem. 255zł z przesyłką. ---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Dzięki Kali. Na razie sobie daruję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty, dzięki, już zamówiłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
W poniedziałek zmienię wycieraczki i zobaczymy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Są widoczne ślady po starych wycieraczkach. Nie wiem jak nowe wycieraczki będą zgarniać na takiej szybie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy można zrobić polerkę szyby? Jest ktoś w Radomiu, kto się tym zajmuje? Car-Glass na Polnej tego nie robi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Się wie. Czyżby szansa na reaktywację polskiej motoryzacji? Jeśli kiedykolwiek się uda to będę pierwszy w kolejce po nowy, polski samochód. Portal Gospodarczy Kutno
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, pamiętam, że też kiedyś go usypiałem suszarką, jak już nie miałem cierpliwości. Teraz mu się pozmieniało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to jest? Gdy moja żona suszy włosy to nasz synek zawsze wybiega z sypialni z płaczem. Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z bezszelestną szuszarką do włosów?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolor mojego fotela wygląda tak:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolorystyka i fotele takie jak tu: Może trochę ciemniejsze. Tak naprawdę okaże się po praniu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Si. elegancko Są miodziowe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Historia zakupu tego samochodu jest bardzo złożona. W skrócie - był tak dobry i tani, że uznałem, iż beżowe wnętrze mogę przeżyć. Swoją drogą to jest bardzo ładne, a ja i tak nie zamierzam się wiązać z tą Audi na całe życie. Do wiosny znajdzie się na allegro. ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- Si.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mogę oddać, bo już je podeptałem ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Beżowy.. Tak wyszło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, przewaliłem się, bo kupiłem szare dywaniki gumowe, a do mojego wnętrza bardziej pasują beżowe.. Chce ktoś szare?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zaprosiłeś go chociaż na forum?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dodam jeszcze, że Robert był bardzo wesoły. Może był na haju.
-
SPOTY RADOMSKIE
Stał w garażu, ale wyglądał na takiego, co się go nie da poskładać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem dzisiaj ten Twój autobus. Tam jest roboty jeszcze na dobre dwa tygodnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
To już od trzech osób dostałem PW z numerem Kudłatego. Kto da więcej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem jak z Samsunga na Srajfona, ale z Szajsunga na iPhone to może nie przejść. ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- Moskal, wyślij PW. Będzie prościej. ---------- Post dopisany at 11:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- Czy może ktoś mi podać nowy nr do Kudłatego?? ---------- Post dopisany at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- Dziękuję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty, nie masz numeru w podpisie... Przyślij PW.
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba bylo brac od niego ma oryginały petex DYWANIKI GUMOWE AUDI A4 B6 B7 00-07 PETEX GERMANY (3839757506) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w radomiu albo oryginał ojciec w vw do audi a4 b5 za 150 kupił oryginały a widzialem tez w skodzie oryginał za 105 wiec z gumowymi nie ma co kombinowac z jakims badziewiem niewiadomego producenta O. Ciekawe czy mają też szare. Czyli ze skody pasują do A4?
-
SPOTY RADOMSKIE
To już rozumiem, czemu ta Twoja eSa nie ma siły jechać. co ma piernik do wiatraka ? A ma, ma. Nie dowiesz się jak nie odwiniesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
To już rozumiem, czemu ta Twoja eSa nie ma siły jechać.