Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To moja brudna, niepozorna kózka. Może i nie wygląda rasowo, ale daje przyjemność z jazdy po każdej nawierzchni. Jeśli już miałbym zmieniać sprężyny to tylko po to, żeby auto nie wyglądało na wygniecione, więc albo tył lekko do góry, albo przód w dół. ---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ---------- Srebrne z d*py? A białe to nie? No tak, zgrają się z naklejkami. A tak poważnie.. nie rób tego!
-
SPOTY RADOMSKIE
A lusterka masz oryginalne? Zdaje się, że w każdej eSie były srebrne? Naprawdę chciałbym przekonać się do Twojego niskopodłogowca, ale nie pasują mi te detale - czarny grill, czarne lampy i kierunki, białe naklejki. Poza tym jak dla mnie to za nisko. Wygląda jakby potrafiła tylko "leżeć i pachnieć". Zaraz wrzucę swoją kozę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już wiem co mi w niej nie pasuje. Masz czarne lampy? PS. Wolę taką wysokość.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasne. Moskal, widziałem tego niskopodłogowca. Michą po piasku. Malowałeś zderzak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Akurat fotele to masz fajne. ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ---------- Moskal, dawaj to zdjęcie!
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze. Oprócz tego komisyjnie orzekniemy która wygodniejsza. Dawaj pierwszy, bo ja jeszcze nie mam fotek.
-
SPOTY RADOMSKIE
To zależy od ilości naklejek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, popadasz w skrajność.
-
SPOTY RADOMSKIE
A wg Ciebie kto zaczął, bo już nie pamiętam?
-
SPOTY RADOMSKIE
Lubię ładne i jednocześnie praktyczne rzeczy. Starość nie gra tu roli.
-
SPOTY RADOMSKIE
No więc po co glebować furę?? No bo chyba nie dla właściwości jezdnych?
-
SPOTY RADOMSKIE
To kto będzie jeździł bez celu?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam D2S. Ile buły? Nie pamiętam. Co około 140 zł, ale nie pamiętam czy za jeden czy komplet.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zareklamowane, wymienione. Po sprawie.
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest na tej lampie, na której, oprócz żarnika, wymieniałem też przetwornicę. Jutro to dokładnie sprawdzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
..że wpadną nowe żarniki A jak zenon świeci na różowo, mimo tego, że był wymieniany miesiąc temu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak zenon zaczyna świecić na różowo to co to oznacza??
-
SPOTY RADOMSKIE
Odgrzybianie. Trwało to 40 min.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajny film. Czasem tęsknię za czasami, kiedy to beztrosko tankowało się za uciułane oszczędności i jeździło po mieście.
-
SPOTY RADOMSKIE
MOTORMIS na Warszawskiej. 50 zł i smrodku nie ma.
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie teraz robi się odgrzybianie. Sama wymiana filtra kabinowego nie pomogła. Po odpaleniu auta i tak było czuć smrodek. Zobaczymy jak teraz będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
1. Czy odgrzybiając klimę pozbędę się przykrego zapachu z nawiewów? 2. Co daje ozonowanie? Czy warto to robić?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli za cenę tego Opla to zapomnij o dobrej E30.
-
SPOTY RADOMSKIE
moskal, a E30 w jakich pieniądzach chcesz kupić?