Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kupiłem w tej Omedze. Dzięki Kali.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudlaty, ja rozumiem, że masz pełne ręce roboty, ale masz caly czas nieosiągalny, a ja potrzebuję z Tobą pogadać. Pany, gdzie w Radomiu kupić dywaniki gumowe do auta?
-
SPOTY RADOMSKIE
to samo mowiłeś jak kupiłes RWD A to nie można mieć dwóch kochanek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zakochałem się w Quattro. Zimo, napierdalaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też muszę podjechać do kudłatego. On chyba pożałuje, że się zarejestrował na tym forum.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak mam się połapać która będzie pasować? Moja wygląda inaczej.
-
SPOTY RADOMSKIE
no to kupuj hida tam D2S jest ? Tak, D2S. Co to jest hid?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przetwornica na bank. Teraz mam problem, bo nigdzie nie mogę takiej przetwornicy znaleźć. W serwisie kosztuje ponad 1500 zł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie sprawdzałem. Mam jeszcze ten żarnik więc go sprawdzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale wcześniej przetwornica działała. Wiem, bo żarnik czasem załapał i się zapalał.
-
SPOTY RADOMSKIE
To chyba właśnie na takiego pecha trafiłem. Kostki wpięte.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sprawdzaliśmy aż 3 żarniki. W drugiej lampie wymienialiśmy i jest ok.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, do przetwornicy dochodzi, czyli chyba przetwornica jebła. Trochę dziwne, bo przed wymianą starego żarnika działała.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozkręcamy. Sprawdzimy czy dochodzi do niej prąd.
-
SPOTY RADOMSKIE
! Pany, szybkie pytanie: Nie działa jeden ksenon. Wymieniam żarnik i nadal nie działa. Wrzucam kolejny żarnik - nadal nie działa. Przekładam lampę na drugą kostkę (prawą na lewą) i nadal nie działa. Gdzie szukać przyczyny?
-
SPOTY RADOMSKIE
tomazsu toż piszę że tym jeździć nie będę Jak to? Naprawdę chcesz tylko ulokować pieniądze? To lepiej kupić jakiegoś Merca.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, coś dla Ciebie: AUDI RS4 420KM QUATTRO NAVI TV - Sonar Auto Max Mam znajomego w tym komisie, więc na pewno sprawdzimy, czy to nie jakaś lipa. Za 4 lata odkupię od Ciebie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jak kupisz Quattro to pojedziemy na tor potrenować. Mówisz o tym napędzie jakbyś miał wbijać się w zakręty po 150 km/h. To nie pasuje do Ciebie. Jeśli rondo przestrzelisz 100 km/h to Cię nie wyniesie. A znając Ciebie to będziesz jeździł 50 km/h.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak myślałem. W takim razie zastrzegam sobie prawo pierwokupu, jak już Ci się to V8 znudzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, a umiesz jeździć? Pytam, bo szukasz S4, a tak naprawdę to nigdy nie widziałem Cię w akcji. Może do nauki jazdy i sprawnego przemieszczania się wybierzesz wolnossące 3.0 Q z jasną tapicerką od pana sędziego? I to nie prawda, że przy spokojnej jeździe pali 16 l., bo ja spokojnie schodzę do 10 l. A dźwięk V6 również robi swoje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, czego konkretnie szukasz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja często widzę B8 sedan w kolorze szarym i z ramkami klubowymi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki chłopaki za info. Bezpieczniki sprawdzałem - wszystkie ok. Spryskiwacze mam na szybę i reflektory - obydwa nie działają, nie słychać pompki, za to wycieraczki pracują po aktywowaniu sprysków.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopcy, jak już gadu gadu o samochodach to gdzie jest druga tablica z bezpiecznikami w B6? Tę przy kierownicy rozszyfrowałem. Konkretnie szukam bezpiecznika od spryskiwaczy.