Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki. Byliście ostatnio nad morzem - czy myślicie, że znajdzie się kwaterę jadąc w ciemno? Na wszelki wypadek mamy rezerwację, ale znajomi, z którymi jedziemy postanowili pojechać na farta.
-
SPOTY RADOMSKIE
napisane jest przecież, że raz na dwa tygodnie bywa w Radomiu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem, ale często widzę szarą B8 z klubowymi ramkami. Ciekawe czy właściciel zaglądał na forum.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta ze zdjęć poszła za 19500 zł. Spóźniłem się.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, widzisz ten samochód? Chcę taki sam. Może być coupe, ale koniecznie musi być oryginał (nie żadne tam German Style itp.). Przyjmujesz zlecenie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Z bólem, ale ogłaszam, że chcę sprzedać swoją e30...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Panowie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładna? BMW 325i E30 CABRIO PERFEKCYJNY KLASYK !!JEDYNA!! (3443549274) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wladi widzę nie podchwycił tematu. Szukam dalej.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powitanie z Radomia. Zna ktoś z Was w Jastarni jakieś ciekawe kwatery dla rodzin z małymi dziećmi? Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogę Wam udostępnić działkę 10 km od lotniska.
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu piękny dzień - 25 C, lekkie słońce - ideał.
-
SPOTY RADOMSKIE
DESZCZU, PRZYBYWAJ!!! Co za ulga, pada od pół godziny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Prognozy mówią, że dziś spadnie deszcz. Oby tak było, bo w Radomiu jest jeden wielki ulepek. Spałem całą noc na balkonie, a i tak nie odpocząłem, bo było gorąco. Temperatura już od 5.00 zaczęła rosnąć. Niech tam sobie smaży, tylko proszę o 2 godziny deszczu w nocy.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
24 st. C w nocy. Co jest grane?? Rozbiłem obóz na balkonie i dziś tutaj śpię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega ma plac przy ul. Lubelskiej i z tego co mówił to zrobi tam parking na czas imprezy. Jakby coś to podam Ci adres na PW, o ile ta ulica Cię interesuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam czas - jeszcze jakieś 50 lat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pojadę rowerem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Muszę tam pojechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jadę w następną niedzielę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słyszeliście coś o tym, żeby w Rosji jebnął jakiś reaktor? ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Jak to w końcu jest? Czy w Rosji wybuchł reaktor? Radomianie pełni obaw
-
SPOTY RADOMSKIE
25 st to jest optymalna temperatura.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale wieczór. 23 stopnie przed północą.