Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A to ktoś to jeszcze zakłada?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, odpustem jest zakładanie jakichkolwiek części nieorginalnych albo dedykowanych do innego samochodu/modelu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hahahahaha. ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- "Ja, zapylam ją". Ten gość jest podobny do Liszewskiego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Następnym razem tak zrobię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już to zrobiłem. I tak daje po uszach.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie muszę coś pomajstrować z tym domofonem, bo przycisku albo pokrętła do przyciszania to tam zwyczajnie nie ma.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, kurier mi dziecko obudził.
-
SPOTY RADOMSKIE
29-go ja też będę, choćby się waliło i paliło i zawiewało śniegiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kombinezon tekstylny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rowerem też jeżdżę. Muszę w tym roku dokupić przyczepkę dla dziecka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pod pracą? Kamery przemysłowe chwyciły? ---------- Post dopisany at 07:29 ---------- Poprzedni post napisany at 07:24 ---------- Co do zimy - to dobrze, że nas ominęła, bo w piątek kupiłem sobie pełny strój na motocykl.
-
SPOTY RADOMSKIE
pozazdrościłem Wam więc trzeba działać WOW, serio?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, a spodziewasz się dziecka?
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałem na myśli wieżowce z wielkiej płyty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom może kupić mieszkanie z drugiej ręki, ale na spokojnym i ogrodzonym osiedlu. Poza tym patologia to zwykle mieszka w wieżowcach. Na Południu są fajne miejsca do zamieszkania.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ups, nie sprawdziłem. Myślałem, że to auto z Radomia i dlatego kolega pyta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Auto jak auto, nie zobaczysz to się nie dowiesz, a daleko nie ma, więc chyba warto się przejechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
To kiedy parapet? Teraz jest dobry czas na kupno mieszkań. Wielka płyta czy nowe budownictwo?
-
SPOTY RADOMSKIE
Standard. Full opcja bez skóry i te magiczne 160.000 km. "1000% bezwypadkowy" - jakby 100% było mało. "Pierwszy właściciel" - ciekawe. No i te zdjęcia, prawie takie same, różniące się tylko przesunięciem kadru o 10 cm. Handlarze wymyślają, a ludzie łykają.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może produkcja w 2000, a rejestracja w 2001 r.
-
SPOTY RADOMSKIE
Sprzedam, Renault Trafic 2002 r., 1.9 dci 80KM, 3-osobowy, przedłużony blaszak.
-
SPOTY RADOMSKIE
We Warszłuawwie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dlatego pojedziemy jak opadnie śnieg.
-
SPOTY RADOMSKIE
Daj cynka jakbyś się wybierał. Polecimy razem. Będziesz wąchać moje spaliny..
-
SPOTY RADOMSKIE
streetrace, jeździsz czasem?