Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, jesli chodzi o dworzec w Radomiu to miasto niewiele z tym moze zrobic, bo odpowiedzialne za to sa PKP.
-
Spoty Katowice i okolice
Siema, czy ktos z Was byl kiedys na terenie KWK WUJEK?
-
SPOTY RADOMSKIE
Po spedzeniu dwoch dni na terenie KWK WUJEK w Katowicach stwierdzam, ze takie filmy jak "Mis" wcale nie sa przesadzone. Jesli tak wygladala komuna to ja dziekuje. A poza tym Katowice to bardzo ladne miasto, wbrew obiegowej opinii.
-
SPOTY RADOMSKIE
Good. ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- Petrolis ma jakieś oddziały w Pionkach i Zwoleniu, a na Warszawskiej rzeczywiście mają jakiś serwis, tylko że ja go nie znam, więc się nie wypowiadam.
-
Spoty Katowice i okolice
stanley, potraktuje Twoja rade powaznie i ide spac...
-
Spoty Katowice i okolice
wpadnij jutro na naszego spota A myslisz, ze o tym nie pomyslalem. Chetnie bym przyjechal, ale mam pociag po 14:00.
-
Spoty Katowice i okolice
Nawiedzilem wlasnie Katowice. Jutro bede mial troche czasu na krotkie zwiedzanie. Gdzie sie udac, co zobaczyc, gdzie smacznie zjesc?
-
SPOTY RADOMSKIE
Katowice - jutro bede zwiedzal teren kopalni Wujek. Moze tez zalapie sie na jakiegos spota w Katowicach.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ster na ul. Warszawskiej. Mozna tez podjechac do Skody albo do Seata (nie pamietam nazw ulic). ---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- I znowu ten cholerny rozsadek..
-
SPOTY RADOMSKIE
Spiesz sie po ten samochod, bo ja go lykne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, a w niedzielę jesteś dostępny?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, zawsze marzylem o takiej zulerni. Tylko ciekawe co na to Kwinto.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, ok, to będziemy dzwonić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, jakie media sa w czynszu, a za ktore trzeba placic? Co powiesz na ogledziny w sobote okolo 14.00?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież to babski wózek Hmm, no moja zona to przeciez baba, nie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze to jakieś wyjście.
-
SPOTY RADOMSKIE
R8 to marzenie mojej żony. Nie wiem, czy wybić jej to z głowy, czy po prostu zawijać rękawy i tyrać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, masz PW odnosnie kawalerki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm... Poniedzialek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawy. Chociaz ja wole 100% oryginal.
-
SPOTY RADOMSKIE
No, powiem ci, ze to mocny argument. Jeszcze raz mocno to przemysle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie skonczy sie tak, ze znow kupie jakis nowy samochod. Na Cytryne nie moge zlego slowa powiedziec. Poza tym zarobila na siebie przez te 4 lata.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, niezle. ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ---------- Zginal mi miernik grubosci lakieru. Czy ktos go ma, a ja o tym nie wiem?