Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema, ja w piątek będę o 20:13.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak tak, coś takiego było. Chyba w pracy mam te zdjęcia.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie w sobotę próbowałem udowodnić kumplowi, że to dziewczyny z dawnej Fregaty. Teraz sobie pluję w brodę, że nie zrobiłem sobie z nimi zdjęcia. Chyba, że ktoś ma jakieś.
-
SPOTY RADOMSKIE
O wlasnie! ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Potrzebne mi sa zdjecia na ktorych widac twarze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moze mi ktos szybko namierzyc zdjecie Oli i Iwony z Fregaty?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wrzucałem jakieś zdjęcia ze 3 miesiące temu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie nie pamiętam jaki był rekord, ale coś koło 12. Lata świetności minęły, ale młodzież niech próbuje wskrzeszać spoty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak ktoś zorganizuje to chętnie przyjadę. Marcin, wrzuć info o spocie, może w najbliższy piątek..
-
SPOTY RADOMSKIE
Napięcie rośnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
U kogo pada, albo raczej nie pada śnieg?
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżby chodziło o cofanie licznika? W Audi A4 jest to zabronione.
-
SPOTY RADOMSKIE
Okrutne: http://www.pudelek.tv/video/Duch-w-windzie-OKRUTNY-ZART-1532/?fb_action_ids=451662398204701&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map={%22451662398204701%22%3A476111279108309}&action_type_map={%22451662398204701%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, ale wczoraj odleciałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jaki wpływ na nastrój człowieka, ma kolor ścian i barwa światła w mieszkaniu? Jaki wpływ na ten nastrój ma metraż mieszkania, a raczej pomieszczenia, w którym w danej chwili przebywamy? Jaki wpływ na nastrój ma rozkojarzenie, spowodowane bodźcami zewnętrznymi, takimi jak obraz i dźwięk z telewizora, zapach wydobywający się z kuchni, łazienki, czy zza okna, temperatura otoczenia, a także poziom czystości w mieszkaniu? Największy wpływ na nastrój człowieka ma obecność innego człowieka i to co ta osoba w danej chwili robi, mówi, jaką ma barwę oczu, włosów, ubrań, jaki ma zapach i figurę oraz najważniejsze - też jaki ma nastrój w danej chwili? To wszystko co z zewnątrz wpływa na nastrój człowieka można nazwać ERGONOMIĄ OTOCZENIA. Czy poziom Ergonomii Otoczenia można zmienić? Czy do Ergonomii Otoczenia można zaliczyć sposób postrzegania wszystkich bodźców zewnętrznych? Przecież na to, w jaki sposób postrzegamy nasze otoczenie mogą mieć wpływ takie czynniki wewnętrzne, jak głód w danej chwili, nasze doświadczenia życiowe, inteligencja, obrazy w pamięci czy po prostu nasz obecny stan umysłu wywołany zażytą używką. To wszystko, co od wewnątrz wpływa na nastrój człowieka, można nazwać ERGONOMIĄ WEWNĘTRZNĄ. ERGONOMIA WEWNĘTRZNA ma wpływ na postrzeganie ERGONOMII OTOCZENIA. Który rodzaj ergonomii i jaki jej poziom, ma największy wpływ na nasz sen i to w jakim czasie zaśniemy..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy u nas mogłoby to przejść?? Szanowni Przedsiębiorcy! Prezydent Miasta Rzeszowa przypomina o obowiązku dbania o estetykę i wygląd siedzib Państwa firm, przedsiębiorstw i lokali usługowych. Art. 18 ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku „O swobodzie działalności gospodarczej” Dz. U. Nr 155 z 2007 r. poz. 1095 stanowi: „Przedsiębiorca jest obowiązany spełniać określone przepisami prawa warunki wykonywania działalności gospodarczej, w szczególności dotyczące ochrony przed zagrożeniem życia, zdrowia ludzkiego i moralności publicznej, a także ochrony środowiska.” Uchwała Nr LIV/66/2006 z dnia 28 lutego 2006 roku Rady Miasta Rzeszowa stanowi: Par. 3.: „Właściciele nieruchomości zobowiązani są do prowadzenia selektywnej zbiorki odpadów komunalnych (…).” Par. 5 a pkt. 2: ”Właściciele nieruchomości zobowiązani są do dbania o czystość i estetykę oraz odpowiedni stan techniczny budynków, ogrodzeń, a także innych urządzeń, w szczególności poprzez usuwanie z nich plakatów, reklam, ogłoszeń oraz napisów i rysunków szpecących tą nieruchomość.” Par. 6. pkt. 1: ”Właściciel nieruchomości winien wyposażyć nieruchomość w urządzenia służące do gromadzenia odpadów komunalnych.” Zgodnie z cytowanymi powyżej przepisami służby miejskie są uprawnione do kontroli stanu budowli i urządzeń oraz wszystkich decyzji, zezwoleń i umów jakie przedsiębiorcy są zobowiązani posiadać. inf. Biuro Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń
-
SPOTY RADOMSKIE
Co wy się tak nad tym wypadkiem rozczulacie? Czy ten wypadek jest inny niż cała masa wszystkich wypadków?
-
SPOTY RADOMSKIE
Wbrew pozorom Kraków jest najbardziej zanieczyszczonym miastem w Polsce. Tam normy stężenia trujących gazów i pyłów przekraczane są przez ~200 dni w roku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Baśka jest dobra. Od kilku dni w Radomiu nie ma wiatru, a od kilku godzin jest taka mgła, że nic nie widać i nie ma czym oddychać. Takiego smogu w Radomiu jeszcze nie widziałem. Gryzie w gardło. Młody też coś charczy przez sen. Nie da rady otworzyć okna, bo wali spalinami. Pierwszy raz widzę takie zjawisko. Nie przeszkadzały mi takie rzeczy dopóki mi się syn nie urodził. Teraz czekam na wiatr jak na zbawienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, to miła informacja.
-
SPOTY RADOMSKIE
No panowie, widzę że któryś piątek trzeba rezerwować na flaszkę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy to jeszcze wróci?
-
SPOTY RADOMSKIE
Okrutne. ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ---------- gry na PC lub jakąś platformę. Dzieciaki mają więcej ale wydaje mi się że nie mają fajniej niż nasze/moje pokolenie. Zabawy w podchody, w berka, gra na pegasusie i wymieniac by można było jeszcze długo.... a teraz...dzieciaki maja co chcą True, true...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Człowieku, miałem wszystkie numery od 51go. Dopiero z 5 lat temu się tego pozbyłem, a szkoda, bo mogłem sprzedać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tuningowane, DZIKIE Audi, WOW. Podziwiam ludzi za wytrwałość.