Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Odnośnie straganów przed cmentarzami - w sumie moda idzie do nas z hAmeryki. Tam Halloween to wesołe święto. Poza tym, jak słusznie niektórzy stwierdzili - jest popyt, więc jest też i podaż.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehehe. W sumie wczoraj nie byliśmy na żadnym cmentarzu, bo nie chciałem młodego ciągać w taką pogodę, ale dziś i jutro pojeździmy. Ciekawe czy będą te hot dogi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszyscy na Grobingu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema Pany, kto zmienił opony?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, to dobre jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomek a to gdzie ty jesteś że mgły nie widziałeś??? Jestem w Radomiu. Po prostu oznajmiłem, że dzisiaj jest taka mgła i błyskotliwie wywnioskowałem, że musi to być dzisiejsze zdjęcie.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sumie to i ja zacznę zmieniać, żeby później w kolejkach nie stać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj jest taka mgła. To znaczy, że to dzisiejsze zdjęcie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki Paweł, przyjedziemy któregoś razu z piwem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj w Górze Kalwarii widziałem Fiata Uno na deklospinerach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopy, jak się wyłącza poduszkę pasażera w Golfie IV ? Odzim, Ty powinieneś być w temacie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak naklejać na samochód wszystko, co się ma pod ręką.
-
SPOTY RADOMSKIE
A masz już ubranie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Co je grane? Jeździcie moturami?
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuszna decyzja. Pochwal się jak coś kupisz i jak znajdziesz jakąś okazję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też dwuczęściowy strój, ale jeszcze nie wiem czy skórkę czy materiał. A Ty jak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak jak mówiłem - jest gość, który szyje na wymiar skórzane ubrania. No chyba, że wolisz coś firmowego to w salonie motocyklowym BMW na wlocie do Radomia podobno są fajne ubranka. Jak chcesz to możemy się tam ustawić, bo ja też na dniach będę chciał coś kupić. Może kombinezon tekstylny, sam jeszcze nie wiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to klub Yamahy możemy zakładać.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to czekamy. Ale model chociaż podaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
No a gdzie zdjęcia?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dwie ruły = przyjemny wóz.
-
SPOTY RADOMSKIE
E tam, taka osiemdziesiątka lepiej z czarnymi wygląda. Ja lubię takie wozy z przełomu lat 80 / 90. ---------- Post dopisany at 01:56 ---------- Poprzedni post napisany at 01:55 ---------- Zwykłe przywitanie nam nie wystarcza. Fotorelację poprosimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasna sprawa. Jasna sprawa. Ale kiedy się odbędzie spot to nie wiem. Na pewno będzie informacja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedy robimy spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
W E30 to jest 4x100. Trudno znaleźć jakieś sensowne felgi w tym rozmiarze.