Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No no, wizualka wygląda fajnie. Oby tylko projekt nie poszedł w niepamięć, tzn. żeby ktoś pieniędzy nie zachachmęcił.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli chodzi o auta do ślubu to polecam usługi mojego znajomego: Mercedesy do slubu - Samochody do slubu - Wynajem aut - www.mercedesydoslubu.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
A znasz już miejsce?
-
SPOTY RADOMSKIE
Niezłą sobie gość reklamę zrobił.
-
SPOTY RADOMSKIE
---------- Post dopisany 09-07-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 01:14 ---------- Kto dziś jedzie w kierunku Warszawy? Tankujecie? Jest miejsce, gdzie benzynę kupisz za 3 złote - Ekonomia w RMF24
-
SPOTY RADOMSKIE
A, to dlatego tego konia trojańskiego postawili w skaryszewskim rynku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, o Borkach napisałem, bo wiem, że w tym roku są dopuszczone do kąpania. A jeśli chodzi o odkryty basen to rzeczywiście w Radomiu nie ma. Za to jest w Skaryszewie w Cyganerii.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, napiąłeś się za bardzo. Ja Ci nie każę się kąpać na Borkach. Sam się w nich nie wykąpię, bo wiem, że są zaniedbane, podobnie jak Siczki, czy Domaniów. Ale nazywania ich ściekami albo łajnem nie rozumiem. W ogóle zauważyłem, że wszystko lubisz obrzucać "łajnem".
-
SPOTY RADOMSKIE
Borki do najczyściejszych może nie należą, ale trochę przesadziłeś z tą opinią. W tym roku Borki są dopuszczone do kąpania. "Radomski Sanepid zbadał stan zalewu na Borkach i w Jedlni Letnisko. Pracownicy Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego w Radomiu próbki z zalewów pobrali 12 czerwca. Wyniki okazały się pozytywne. Do kąpieli dopuszczono kąpielisko "Borki" w Radomiu przy ul. Krasickiego i ul. Bulwarowej oraz zalew "Siczki" w Jedlni Letnisko przy ul. Nadrzecznej." Źródło: Wiadomości z regionu Radomskiego Można się już kąpać, ale nie wszędzie (AKTUALIZACJA) - Region - Co za dzień
-
SPOTY RADOMSKIE
Też to pamiętam - do tej pory nie mam wiatraka.
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu są Borki. Kiedy ostatnio tam byłeś? Kąpielisko może i nie jest duże, ale jest ok. A swoją drogą to kiedyś robiłem nocne zdjęcia na Borkach: Szkoda, że brakuje kasy na porządną infrastrukturę. Chociaż plany są - zalew na Borkach, razem z Piotrówką (tam teraz archeolodzy kopią doły ) ma wchodzić w skład Parku nad Mleczną: Źródło: Sztuka Architektury A to obiekt sportowo-rekreacyjny, który ma powstać na Borkach przy Gromadzie: Oby szybko go wybudowali, bo tam gdzie teraz chodzę na badmintona to klima z recepcji dmucha ciepłym powietrzem na halę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pogoda daje popalić. Jest jeszcze jakiś zalew w Toporni, koło Przysuchy. Podobno nawet kiedyś się tam kąpałem, chociaż tego nie pamiętam. Jutro jadę do Przysuchy, więc zerknę jak to wygląda. A jeśli chodzi o Pilicę w Białobrzegach to kąpielisko jest tam przy starym moście? Nigdy tam nie byłem, ale pamiętam, że fajnie to miejsce wyglądało, patrząc z trasy.
-
SPOTY RADOMSKIE
O widzisz, zapomniałem o Chlewiskach. A swoją drogą to co się dzieje w Siczkach? Nadal kąpielisko zamknięte?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to gdzie? Domaniów. No chyba że na Borkach przygotowali kąpielisko.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, czyżbyś wracał do marki Audi?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie zrobiłeś spacji i nie można kliknąć w link. ---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ---------- Kawałek fajnej trasy. Czekam z niecierpliwością na finał.
-
SPOTY RADOMSKIE
-Jak się nazywasz książę? -Borewicz. -A jak masz na imię? -Porucznik...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętacie takie modele?
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, a co dokładnie stało się z beemą? Gdzie przywaliłeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ulala, mokom, może Bryńka kogoś zna. Zadzwoń do niej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tym bardziej na filmiku grupy kieleckiej, dobrze mówię?
-
SPOTY RADOMSKIE
O proszę, widzę, że MTN u was zawitał. Fajne bryczki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, jego. Farciarz.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, zachęciłeś tymi zdjęciami. Prosimy o jeszcze.