Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
W sobotę to dopiero będą nerwy.
-
SPOTY RADOMSKIE
POLSKA ! :banan: 1:1 - jak dla mnie dobry mecz i dobry wynik.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, mieszkam blisko M1. A mecz będę oglądał u sąsiadów. Jak się dadzą namówić na strefę kibica to przyjdziemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, to będę wam trąbił z balkonu. O ile uda mi się na czas wrócić z pracy.
-
SPOTY RADOMSKIE
A jednak. Myślę, że może być ciasno, ale dacie radę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Po to dopingujemy, żeby zwiększyć szanse naszych na wygraną.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, przede wszystkim polskiej drużyny.
-
SPOTY RADOMSKIE
naiwniaczek:wink: Lepsza jest naiwność niż beznadzieja.
-
SPOTY RADOMSKIE
2:1 dla naszych i koniec!
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem optymisto-realistą.
-
SPOTY RADOMSKIE
To błąd, bo będzie 2:1 dla naszych.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy Was też denerwował ten papier toaletowy na stadionie w Poznaniu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Denerwujący jest ten papier toaletowy na stadionie w Poznaniu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Narzekanie zapisane w genach, tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś w tym jest. Ale jakby nie patrzeć - infrastruktura, którą udało się zrobić przed mistrzostwami, zostanie już dla nas.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrze powiedziane.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja kibicowałem u sąsiada. Czuję niedosyt po tym meczu, ale nie jest źle. Martwi mnie tylko, że Rosjanie powalili Czechów 4:1.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to chłopaki, wuwuzele w dłoń i miłego oglądania!
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja niestety nie mam takiej możliwości, dlatego pójdę z kumplami do strefy kibica, albo zamelinuję się u kogoś, kto ma duży tv i dużo piwa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Polska-Niemcy, a drugiego nie pamiętam. To mówisz, że wdałeś się w jakąś bójkę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że się mylisz. Jak była kiedyś strefa kibica na placu Jagielońskim to było spoko. Atmosfera fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy w piątek przyjeżdża ktoś na strefę kibica pod M1?
-
SPOTY RADOMSKIE
A to nie widziałem tego.