Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś wie jaka jest różnica między szybą zieloną, a solaryczną (czy może polaryczną) ? Muszę wymienić szybę i od ręki jest tylko zielona (ok. 600 zł), a fabrycznie mam solaryczną (ponad 800 zł). Podobno jest też jakaś szyba zielona (NoName) za 400 zł z groszami. Ktoś ma jakieś doświadczenia z wymianą przedniej szyby?
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, wódą też.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba zatrułem się wczoraj tatarem.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
O maasz, a ja dzisiaj idę na wódkę. Ale to trochę takie służbowe spotkanie, więc nie za bardzo mogę się wykręcić. /\ || To co Kwinto wstawił- SPOTY RADOMSKIE
Mnie dziś nie będzie. Dostałem zaproszenie na imprezę.- SPOTY RADOMSKIE
A co to jest to? Jak to co, przyrząd do treningu mięśni kegla u kobiet, a co myśleliście?- SPOTY RADOMSKIE
W sumie to dobre jest - nie męczą się kobiecie usta. No i higieniczne.- SPOTY RADOMSKIE
Oziu, co to jest konferencja prasowa pl-ki ?- SPOTY RADOMSKIE
Koko koko euro spoko. Strefa kibica ma być pod M1. Źródło: http://radom.radioplus.pl/Wiadomosci/Radom/Mamy-strefe-kibica-UEFA-EURO- SPOTY RADOMSKIE
No dobra, to na razie nie będziemy grać.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie no, ale chłopaki mają fazę.- SPOTY RADOMSKIE
Na tor. Typowo do upalania. Patrzcie na to, hła hła hła.- SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, jak już sprzedam BMW to może wtedy zacznę grać w gry.- SPOTY RADOMSKIE
Pewnie się wybiorę.- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, ożeniłem się, nie mam już czasu na gry. Ale za to mogę pojechać na tor do Ułęża w którąś niedzielę. Jedzie ktoś.- SPOTY RADOMSKIE
Powinieneś jeszcze zapytać czy na PC czy PS? Ale nie, nie gram. Ale może bym sobie kupił PS3.- SPOTY RADOMSKIE
Po co wam te lampy, źle świecą?- SPOTY RADOMSKIE
Instrument jeszcze mało popularny. Świateł nie robiłem.- SPOTY RADOMSKIE
Yhy. To jest też wporzo: http://www.youtube.com/watch?v=747hJQNJpeg&feature=related- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
WOW, nie ma to jak zrobić sobie swój własny instrument.- SPOTY RADOMSKIE
A ja nie wiem ile jest u mnie, bo Gocha stłukła termometr.- SPOTY RADOMSKIE
Jutro to idę na pępkowe do kumpla, więc może być picówa. - SPOTY RADOMSKIE