Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu pewnie siedzi na balkonie z laptopem, pali sziszkę i delektuje się ciepłym wieczorem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Igrasz z ogniem, widzę. Kali, beemy i VW zawsze tam stoją.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i co, zastałeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
No trochę ich stoi w garażu. Muszę zacząć prowadzić jakąś ewidencję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nawet nie wiesz o który samochód mi chodzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty, dużo masz roboty? Mam lekką wgniotkę - zastanawiam się czy można to wyciągnąć jakimś magnesem, czy cuś?? Jutro wstawię zdjęcie.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Wuju, sterroryzowałeś ulice!- SPOTY RADOMSKIE
Czyli CarGlass, tak? Ja też muszę wymienić szybę w cytronecie.- SPOTY RADOMSKIE
Silnik. Jedyne 2.0 wuju, jak ty mi zaymponowałeś w tey chwyly- SPOTY RADOMSKIE
Hmm, jakieś tam mam, ale nie mogę ich wkleić.. Kali, to moja zdzira. Ale to stare zdjęcie. Jak będę miał coś nowego to wkleję. ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- A rok temu zdzira wyglądała tak.- SPOTY RADOMSKIE
Jakie chcesz? Motoryzacyjne, pornograficzne?- SPOTY RADOMSKIE
Wszędzie się trafi jakiś z kompleksami.- SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, chcesz kropę za lekceważący stosunek do naszego miasta?- SPOTY RADOMSKIE
A wiesz może czy przyjmują tam też duże samochody, tzn. dostawcze?- SPOTY RADOMSKIE
Chyba wiem gdzie. Taki szaro-pomarańczowy serwis, tak?- SPOTY RADOMSKIE
SECAR na 1905 r.- SPOTY RADOMSKIE
SECAR na 1905 r. Tam pracuje mój kolega.- SPOTY RADOMSKIE
Też tak na początku zareagowałem, ale zwróć uwagę, że od Warszawskiej nie ma aż tylu drzew, a po drugie to przy okazji budowy mają jeszcze posadzić nowe drzewa. Nie ma co się podpalać. Potrzebny mi jakiś używany telefon, np. Nokia E52 lub coś w tym stylu. Ktoś ma na zbyciu?- SPOTY RADOMSKIE
Ta łąka to Park - właśnie przy Parkowej. Tylko że zepsuty, bo ma powstać sąd.- SPOTY RADOMSKIE
Skrzyżowanie ul. Warszawskiej i ul. Parkowej.- SPOTY RADOMSKIE
Z tą pracą to racja. Ale zdjęć to już nie mam. No może wieczorem coś wynajdę, bo póki co to jestem przy służbowym kompie. Mogę tylko wstawić zdjęcie z sieci - taki sąd budują w Radomiu: Źródło: http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080709/POWIAT0206/394496323- SPOTY RADOMSKIE
Wracam do pracy. Nara chłopy.- SPOTY RADOMSKIE
Aa, zakręciłem się.- SPOTY RADOMSKIE
GDZIE?? Moją zdzirę wkleję wieczorem.. - SPOTY RADOMSKIE