Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobnie jak autostrady. Ale i tak mamy się czym pochwalić w porównaniu do innych miast.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolejny narzekacz.
-
SPOTY RADOMSKIE
W takim razie pewnie chodzi o ten elokwentny wpis od "rafała". Mam rację?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapewne chodzi o komentarz od "borzowporzo"? Jest właśnie taki w Twoim stylu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wasz czyli czyj? Ja na tym torze byłem już kilka razy. Osobiście wolę Automobilklub, ale tam też można się trochę pobawić, tym bardziej jak się idzie z fajną ekipą. Ogólnie tor bardziej się sprawdza zimą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale babola strzeliłeś. Akurat Radom ma jedną z lepiej rozwiniętych sieci ścieżek rowerowych w Polsce i cały czas powstają nowe. Dzisiaj spot na torze katingowym na Żeromskiego. Właśnie tam jadę..
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, podjedź pod Stokrotkę na Grzecznarowskiego od strony targu - zobaczy jaka tam jest kultura w stosunku do pieszych.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, zastanawiam się czy nie zostać alkoholikiem.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Niby nie, ale było to trudniejsze niż teraz. Dbam o swoje interesy, ale na pewno nie jestem egoistą. Raczej bliżej mi do altruizmu, co niestety ludzie często wykorzystują na moją niekorzyść. Popieram! Przez szarą strefę uczciwi podatnicy muszą płacić więcej niż powinni. Niestety pewnie jeszcze długo się to nie zmieni, bo przez to, że ZUS jest złodziejski to tworzy się błędne koło, ale trzeba docierać do świadomości ludzi i oby szara strefa się kurczyła. Czyli jak rozumiem pracujesz w US, tak? Który?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, już trochę przeginasz. Mam wrażenie, że to Ty "siedzisz i biernie przyglądasz się", a dodatkowo jeszcze się wkurwiasz na wszystko dookoła. Przecież po to jesteśmy w UE, żeby można było podróżować i osiedlać się tam, gdzie Ci się to podoba, więc co Cię tu trzyma? Też mi się nie podoba system, jaki u nas funkcjonuje, ale narzekaniem na pewno go nie poprawię. Za to czerpię satysfakcję z drobnych rzeczy, które przyczyniają się do poprawy standardu życia mojego i otoczenia w którym żyję. Proponuję na początek przestać wymagać i samemu coś zrobić dla kraju.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, ale Ty musisz być nieszczęśliwy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiało perwerchą.
-
SPOTY RADOMSKIE
To ja bym wolał polskiego szejka - Kulczyka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wystarczy wyobrazić sobie, że mogłeś się urodzić w jakimś Afganistanie, Kuwejcie, czy chociażby na Ukrainie i od razu optymizm wraca. Dobrze, że chociaż mądrzeje po tej szkodzie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Aroganccy ludzie są wszędzie, nie tylko w Polsce i nie ma to związku z Euro. Niestety media mają tendencję do podciągania jakichś drobnych incydentów do skali krajowej - ktoś, gdzieś był arogancki, tzn., że my Polacy jesteśmy aroganccy. Jeśli chodzi o podwykonawców - szczerze im współczuję. Sam pracuję w branży budowlanej i wiem, że na należności często trzeba czekać długie miesiące, więc jeśli ktoś nie ma odpowiedniego kapitału to wypada z gry przez jakiegoś palanta co wstrzymuje pieniądze. Plusem z tej całej afery jest wejście w życie ustawy, która mówi o tym, że generalny wykonawca musi wpłacić na rachunek Państwa 3% wartości inwestycji przed przystąpieniem do przetargu. Pieniądze z tych 3% będą wypłacane podwykonawcom, którzy mają przeterminowane należności. Nie wiem jak to będzie funkcjonować w praktyce, ale to jest duży krok dla poprawy płynności finansowej w tej branży. Co do "Euro euforii", o której mówisz - myślę, że już nie będzie takiego tempa jak przed mistrzostwami. Ale i tak jesteśmy jakieś 3 lata do przodu. Czy to nie jest korzyść? Nawet jeśli nie utrzymamy tempa sprzed Euro to rozwój nadal będzie. A z tymi kiblami w nasypach, o których mówisz to nie wiem o co chodzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Opisz co tam powiedzieli, bo nie jestem sam w biurze i nie mogę oglądać filmików, a temat dworca mnie interesuje. minął kolejny termin oddania dworca więc dziennikarze zrobili otwarcie dworca wręczali kwiaty ekipie co tam pracuje i kapitalnie z muzyką polecieli ... O kurde, muszę to sobie później obejrzeć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chociażby to, że europejczycy poznali Polskę od środka, dzięki czemu turystyka będzie miała szansę lepiej się rozwinąć. Już w tej chwili dużo firm zarobiło na tych mistrzostwach. Poza tym właśnie ten "kawałek autostrady" i stadiony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Opisz co tam powiedzieli, bo nie jestem sam w biurze i nie mogę oglądać filmików, a temat dworca mnie interesuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie każdy musi być dobry w piłce nożnej. Ważne, że nam autostrad i innych rarytasów nie zwijają.
-
SPOTY RADOMSKIE
Było kilka postów wcześniej, ale i tak obejrzałem jeszcze raz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie będzie.. ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 18:19 ---------- No to wuwuzele w dłoń!
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Przed meczem z Rosją obstawiłem 2:1 i było 1:1, więc teraz muszę obstawić 3:1, żeby było 2:1. No więc obstawiam 3:1 dla naszych!- SPOTY RADOMSKIE
Z Czechami wygramy 3:1. - SPOTY RADOMSKIE