Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Podobnie jak autostrady. Ale i tak mamy się czym pochwalić w porównaniu do innych miast.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolejny narzekacz.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W takim razie pewnie chodzi o ten elokwentny wpis od "rafała". Mam rację?
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zapewne chodzi o komentarz od "borzowporzo"? Jest właśnie taki w Twoim stylu.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wasz czyli czyj? Ja na tym torze byłem już kilka razy. Osobiście wolę Automobilklub, ale tam też można się trochę pobawić, tym bardziej jak się idzie z fajną ekipą. Ogólnie tor bardziej się sprawdza zimą.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale babola strzeliłeś. Akurat Radom ma jedną z lepiej rozwiniętych sieci ścieżek rowerowych w Polsce i cały czas powstają nowe. Dzisiaj spot na torze katingowym na Żeromskiego. Właśnie tam jadę..
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    odzim, podjedź pod Stokrotkę na Grzecznarowskiego od strony targu - zobaczy jaka tam jest kultura w stosunku do pieszych.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, zastanawiam się czy nie zostać alkoholikiem.
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wciąga...
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Niby nie, ale było to trudniejsze niż teraz. Dbam o swoje interesy, ale na pewno nie jestem egoistą. Raczej bliżej mi do altruizmu, co niestety ludzie często wykorzystują na moją niekorzyść. Popieram! Przez szarą strefę uczciwi podatnicy muszą płacić więcej niż powinni. Niestety pewnie jeszcze długo się to nie zmieni, bo przez to, że ZUS jest złodziejski to tworzy się błędne koło, ale trzeba docierać do świadomości ludzi i oby szara strefa się kurczyła. Czyli jak rozumiem pracujesz w US, tak? Który?
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali, już trochę przeginasz. Mam wrażenie, że to Ty "siedzisz i biernie przyglądasz się", a dodatkowo jeszcze się wkurwiasz na wszystko dookoła. Przecież po to jesteśmy w UE, żeby można było podróżować i osiedlać się tam, gdzie Ci się to podoba, więc co Cię tu trzyma? Też mi się nie podoba system, jaki u nas funkcjonuje, ale narzekaniem na pewno go nie poprawię. Za to czerpię satysfakcję z drobnych rzeczy, które przyczyniają się do poprawy standardu życia mojego i otoczenia w którym żyję. Proponuję na początek przestać wymagać i samemu coś zrobić dla kraju.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali, ale Ty musisz być nieszczęśliwy.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Powiało perwerchą.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To ja bym wolał polskiego szejka - Kulczyka.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wystarczy wyobrazić sobie, że mogłeś się urodzić w jakimś Afganistanie, Kuwejcie, czy chociażby na Ukrainie i od razu optymizm wraca. Dobrze, że chociaż mądrzeje po tej szkodzie...
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Aroganccy ludzie są wszędzie, nie tylko w Polsce i nie ma to związku z Euro. Niestety media mają tendencję do podciągania jakichś drobnych incydentów do skali krajowej - ktoś, gdzieś był arogancki, tzn., że my Polacy jesteśmy aroganccy. Jeśli chodzi o podwykonawców - szczerze im współczuję. Sam pracuję w branży budowlanej i wiem, że na należności często trzeba czekać długie miesiące, więc jeśli ktoś nie ma odpowiedniego kapitału to wypada z gry przez jakiegoś palanta co wstrzymuje pieniądze. Plusem z tej całej afery jest wejście w życie ustawy, która mówi o tym, że generalny wykonawca musi wpłacić na rachunek Państwa 3% wartości inwestycji przed przystąpieniem do przetargu. Pieniądze z tych 3% będą wypłacane podwykonawcom, którzy mają przeterminowane należności. Nie wiem jak to będzie funkcjonować w praktyce, ale to jest duży krok dla poprawy płynności finansowej w tej branży. Co do "Euro euforii", o której mówisz - myślę, że już nie będzie takiego tempa jak przed mistrzostwami. Ale i tak jesteśmy jakieś 3 lata do przodu. Czy to nie jest korzyść? Nawet jeśli nie utrzymamy tempa sprzed Euro to rozwój nadal będzie. A z tymi kiblami w nasypach, o których mówisz to nie wiem o co chodzi.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Opisz co tam powiedzieli, bo nie jestem sam w biurze i nie mogę oglądać filmików, a temat dworca mnie interesuje. minął kolejny termin oddania dworca więc dziennikarze zrobili otwarcie dworca wręczali kwiaty ekipie co tam pracuje i kapitalnie z muzyką polecieli ... O kurde, muszę to sobie później obejrzeć.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chociażby to, że europejczycy poznali Polskę od środka, dzięki czemu turystyka będzie miała szansę lepiej się rozwinąć. Już w tej chwili dużo firm zarobiło na tych mistrzostwach. Poza tym właśnie ten "kawałek autostrady" i stadiony.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Opisz co tam powiedzieli, bo nie jestem sam w biurze i nie mogę oglądać filmików, a temat dworca mnie interesuje.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie każdy musi być dobry w piłce nożnej. Ważne, że nam autostrad i innych rarytasów nie zwijają.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Było kilka postów wcześniej, ale i tak obejrzałem jeszcze raz.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie będzie.. ---------- Post dopisany 16-06-2012 at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 18:19 ---------- No to wuwuzele w dłoń!
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przed meczem z Rosją obstawiłem 2:1 i było 1:1, więc teraz muszę obstawić 3:1, żeby było 2:1. No więc obstawiam 3:1 dla naszych!
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z Czechami wygramy 3:1.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.