Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, poważnie?? Pieluchy w Obi?? Mogłem tam podjechać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pieluchy też są?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Najlepsze, z jakimi spotkałem się na myjniach, tzn. takie, do których nie przywiera kurz, mają ładny, długo utrzymujący się zapach, nie są tłuste, nie zostawiają plam i przebarwień i ogólnie miło jest po nich wsiąść do samochodu. Pamiętam, że kiedyś interesowałem się tym tematem i w rankingach te kosmetyki wypadły najlepiej. Niestety teraz nie pamiętam jak się nazywają. Sorry, musisz się zadowolić taką odpowiedzią. Wystarczy? W domu też się tak odzywasz
-
SPOTY RADOMSKIE
Rzeczywiście. Nie obraź się, ale chyba przyjemniej rozmawia mi się z płytą betonową - niby z góry wiadomo, że i tak nie uwierzy, ale przynajmniej nie czepia się wszystkiego jak komornik pustej szafy. Idąc Twoim tokiem myślenia to restauracji też nie ma dobrych, bo właściciele oszczędzają kosztem klientów, tak? Na szczęście rynek jeszcze nie zszedł tak bardzo na psy i można spotkać producenta / usługodawcę, dla którego oprócz marży, liczy się też zadowolenie klienta. Oczywiście najlepiej i najtaniej (chociaż też nie zawsze) jest wszystko robić samemu, ale chyba nie o to chodzi w życiu, żeby każdy był samowystarczalny, prawda?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jednak nie każdy pracownik myjni to potrafi, tym bardziej, jeśli idzie na ilość, a nie jakość. Jakoś nie czuję potrzeby przekonywania Cię, żebyś uwierzył. Polecam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedyś byłem w kursie i porównywałem je z tymi na innych myjniach. Teraz już nie pamiętam jakie to marki, ale ze wszystkich myjni w Radomiu, z tej u Aleksa jestem najbardziej zadowolony. Karoseria błyszczy, nie ma zacieków, nie ma smug na szybach, nie ma tłustych plam na plastikach i wszystkie zakamarki są doczyszczone. Właściciel jest bardzo dokładny i widać, że dobrze wyszkolił swoich ludzi, chociaż na początku nie było tak solidnie. Dobra myjnia jest też u Ryby na Wierzbickiej, pod warunkiem, że ktoś lubi kilogramy świecącego Plaka na desce rozdzielczej. W poczekalni można się napić kawy lub herbaty w cenie mycia i mieć na swój samochód podgląd z czterech kamer. Cierpliwym polecam też myjnię u pana Stasia za Orlenem na Kieleckiej. Obsługuje sam właściciel, który zemści, narzeka na innych klientów i pali papierochy przy samochodach, ale w sumie myje dokładnie i tanio, więc jeśli komuś nie przeszkadzają kolejki i poczekalnia na stojąco pod chmurką to warto tam się kąpać. Póki co nie trafiłem na lepszą myjnię od tych trzech. W innych bywałem zazwyczaj raz lub dwa i na tym się kończyło...
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, wyprałem Citroena. W środku jest jak nowy. Wyczyszczona tapicerka, podłoga, bagażnik i wszystkie zakamarki. Trochę zabuliłem, bo 250 zł brutto, ale nie żałuję. U Aleksa jest drogo, ale wiem, że używają tam najlepszych kosmetyków. Nawet opony mi napastowali.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja na poniedziałek jestem umówiony do myjni u Aleksa (dawna myjnia Łosiów na Słowackiego). Podobno dobrze piorą - sprawdzę we wtorek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Najlepsze są klamki na zewnątrz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim, pijemy dziś jakieś małe piwko? Tak mnie jakoś naszło. Może przyjedziecie do nas?
-
SPOTY RADOMSKIE
Buahahaha. Niezły typek musiał to zakładać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba się ochlać i tyle..
-
SPOTY RADOMSKIE
A daj spokój, szkoda gadać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, fontanny będą. A nawet zapowiadają się całkiem fajnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem jakie będą kolory, ale mam nadzieję, że tego nie spieprzą.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to tym bardziej powinny te bloki ładniej wyglądać. Nowocześnie i estetycznie wygląda elewacja w kolorze białym. Biel może być lekko złamana szarością. Np. takie coś: Albo blok przy ul. Sedlaka w Radomiu: Czy to tylko ja mam takie zboczenie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Skoro tak bardzo chcesz drzeć łacha to możesz na tym:
-
SPOTY RADOMSKIE
micam, na to bym nigdy nie wpadł. Ale i tak uważam, że można zastosować lepsze kolory, a nie takie, jak to ktoś kiedyś nazwał - gastronomiczne, czyli łososiowe, brzoskwiniowe i inne sałatkowe. No chyba, że takie kolory są po prostu tańsze.. Kali, te spadochrony to znalazłem w Internecie. Mam nadzieję, że nie zobaczę takich w Radomiu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Masz rację, co nie zmienia faktu, że to malowanie (przynajmniej wg mnie) jest kiczowate. Dużo lepiej wyglądają np. te bloki: Zakładam, że nie każdemu może się podobać monochromatyczne malowanie, więc dobrym przykładem rewitalizacji na koloro mogą być te bloki:
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozumiem, że stare bloki ociepla się styropianem, ale czy trzeba im robić taki kamuflaż? Czy ktoś da się nabrać na to, że to nie jest modernistyczny blok tylko jakieś kamienice?? albo to Chyba jednak należymy do grupy krajów trzeciego świata, bo nadal mamy kiczowate pomysły.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będzie miał piwo to tak jak Fregata.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopy, dzisiaj przejeżdżałem przez Wernera i... co ja pacze... budują nam drugą Fregatę. Chyba trzeba będzie znów rozkręcić spoty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przypomniało mi się, że jest też tapicer na Warszawskiej 70 - wjazd od Akademickiej (Pracownia Tapicerska Zbigniew Dryja).
-
SPOTY RADOMSKIE
Może Kudłaty by się podjął ? Patrz post nad Tobą.