Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
McCoob, słuchaj, a może Ty byś mi odpalił te felgi do mojej BMW E30?? EDIT: A nie, przecież to rozstaw inny.
-
SPOTY RADOMSKIE
B5 na Borbetach A ?? Poka foty, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Właściwie to jeszcze nie. Czekam na przypływ gotówy, żeby kupić sobie kombinezon. Inaczej nie wsiadam, bo się boję szlifa.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to bierz. Będziemy się ścigać na wiosnę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będziesz miał okazję to z Koalą pojeździj. Z resztą, wszyscy tam fajnie jeżdżą.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki się rozkręcają.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, właśnie tam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przy Stokrotce na Grzecznarowskiego często się zbierają roje motocyklistów. A my zrobimy nowe spoty tam gdzie zawsze - A4.klub na motocyklach.
-
SPOTY RADOMSKIE
No no no, piękna bryka. To na wiosnę będziemy robić spoty motocyklowe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czas pokaże jak to będzie. Póki co nie napinam się na sportową jazdę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wolę trenować samochodem. Na motocyklu się boję, dlatego wolę się ograniczyć do jazdy rekreacyjnej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ech, to chyba już nie w tym życiu.
-
SPOTY RADOMSKIE
No pamiętam to kombi, ale myślałem, że może zmieniłeś na jakąś eM Tróję. Za kierownicą jechał taki mcm, jak Ty.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, miałem wrażenie, że widziałem Cię dzisiaj w srebrnej E36 w sedanie na niemieckich tablicach. To Ty?
-
SPOTY RADOMSKIE
LKJ - Producent skrzanej odziey motocyklowej - Radom ---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- Oj tam, Gośka pewnie znowu jakieś głupoty nagadała. Na rowerze w zimę jeździłem i będę jeździł, więc strój się przydaje. A kombinezon motocyklowy to potrzebny kurna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oglądałem dzisiaj kombinezony. W Radomiu gość szyje na wymiar, bardzo dobra jakość. Nie wyobrażam sobie jeździć motocyklem w samej koszulce. mcm, na wiosnę możemy pogadać o sprzedaży, jeśli będziesz zainteresowany. Chcę pojeździć kilka razy na tym motocyklu, a docelowo będę szukał jakiegoś turystyka. No chyba że spodoba mi się jazda na tym.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Najbezpieczniej (dla sprzedającego) jest napisać jakieś oświadczenie. Nigdy nie kupowałem motocykla, a wczoraj to po prostu wsiadłem i Jarek nie miał nic do gadania, hehe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będę się bał jeździć to Ci mogę sprzedać. A tak w ogóle to nie planowałem zakupu motocykla. Po prostu Jarek mi przysłał z Anglii, a ja mu oddałem jego zdzirę BMW 730.
-
SPOTY RADOMSKIE
To takie cuś jest. Yamaha Thundercat 600. To mój pierwszy motocykl, więc będę się bał jeździć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zamieniłem dzisiaj BMW E32 na motocykl. Ale jestem czub.
-
SPOTY RADOMSKIE
No przecież w wątkach spotowych to można wklejać co się chce.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, w sobotę też jeździłem samochodem.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, a ja samochodem wczoraj jeździłem. Ale to tylko dlatego, że mam małe dziecko.