Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O wlasnie, dzisiaj ostatki. Olek poszedl spac, wiec czas na zabawe.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Szkoda mi Twoich znajomych, skoro nie widza pozytywnych rzeczy w miescie w ktorym zyja. Musza byc bardzo nieszczesliwi. Ciekawe jakie pozytywy widza w porownywalnych wielkosciowo miastach. Kali, trudno mi sie z Toba dyskutuje, bo ja, w przeciwienstwie do Ciebie jestem optymista i ciesza mnie wydarzenia, ktore sa dla miasta konstruktywne. Ty z kolei zaciales sie i za wszelka cene probujesz udowodnic, ze miasto jest beznadziejne. Nie zgadzam sie z Twoja opinia. Mysle, ze mozemy zakonczyc dyskusje nt Radomia.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali, roznica miedzy nami polega na tym, ze ja widze negatywne i pozytywne rzeczy, a Ty tylko negatywne. Przynajmniej takie wrazenie sprawiasz, bo poki co to wyciagasz na forum same brudy.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Malkontent...
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W zeszlym roku albo 2 lata temu, Policja zlapala paserow z Bialobrzegow - mieli dziuple gdzies w Radzanowie. No tak, to przeciez Bialobrzegi...
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cytryna bedzie do wozenia poTomka. Znaczy sie Gosia bedzie po mnie docierac Cytryne.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na pewno benzynowy. Moze byc 2.4 albo 3.0. Chociaz jak gadalem wczoraj z Robkiem to on mowi, zebym sie nie pakowal w taki stary samochod, tym bardziej jesli mialby on mi sluzyc do codziennej jazdy. Musze to jeszcze przemyslec. Tak czy siak to na wiosne musze kupic jakis samochod.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dziwny komentarz. Sugerujesz, ze tylko w Radomiu sa zlodzieje? Skradzione koła trafiały do zakładu wulkanizacyjnego - Aktualności - KRP III Policjanci udaremnili kradzież kół samochodowych - Aktualności - KPP w Wołominie Zinfo.pl - AKTUALIZACJA: Sezon na koła
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Było brać.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Fajnie, czekam na info.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Za 6 tys.? Albo super okazja albo jakaś padaka, a ja szukam lalki. Takiej lalki, żeby jeszcze pachniała latami '80 - '90. No i musi być 100% oryginał, więc jakieś "wypasione" felgi, czy jakiś tuning nie wchodzi w grę. EDIT: A, no i jeszcze mile widziany automat i pełna elektryka.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Marcin, jestem gotowy zapłacić więcej za ładną sztukę. Może wynajdziesz mi coś ciekawego? ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ---------- Ten Merolek wpadł mi w oko, ale boję się, że ten model puści mnie z torbami. Poza tym auto ma mi służyć do jazdy na co dzień, przynajmniej przez pierwszy rok, więc to chyba byłby zły pomysł.. Źródło: Mercedes-Benz W126 S560 SEC Lorinser Szwajcaria (3005762909) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany, szukam takiego samochodu - MB W124 coupe. Jakby ktoś miał na oku ładną sztukę to czekam na info.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mało prawdopodobne. 2 lata temu szukałem takiego samochodu.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ech, myslalem, ze jest w Bialobrzegach.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kali, zanim sprzedam to chce rzucic okiem na fure. Poza tym musze przygotowac psychicznie rodzine do przeprowadzki pod most.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak będziesz "gotowy" daj znać a auto przyjedzie do Ciebie:decayed: jestem gotowy!
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    szykuj 80k PLN i jest Twoja:wink: No juz oglosilem mieszkanie do sprzedazy. Gdzie mam przyjechac po to auto??
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bajka ten samochod. Kali, a czy masz jakis namiar na wlasciciela? Chetnie bym kupil takie cacko. Sprzedaje mieszkanie, chce ktos?
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O f*ck, to jest moje marzenie!
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Micam, jestem perfekcjonista, nie moge sie bawic zabawkami z tandetnego, zolknacego plastiku. Kali, rzeczywiscie niektorzy sa wyluzowani. Odzim, Gosia znalazla skarpetki Blazeja.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O kurde, mialem tego typu zabawke. Juz wtedy mi sie wydawala tandetna, smutna i ograniczajaca rozwoj. Wyobrazacie sobie nasze dzieci, bawiace sie taka zabawka?
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Warto oddać głos na radomskie schronisko dla zwierząt. https://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609 streetrace, zacna ta Twoja eSa.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmm, przez ile dni w roku przydaje się Quattro?
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    WOW, coraz częściej myślę o Quattro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.