Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Mcm, ładna fura. Mam już nawet klienta dla Ciebie na taką 740.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja nie lubię budować, ja lubię jeździć. Przyznaj się za ile sprzedałeś. Ciekaw jestem czy rzeczywiście bym kupił.. odzim, Alfa w sumie fajna, ale mnie chodziło o jakiegoś starszego klasyka. No i na pewno nie diesel, mam już dosyć diesli.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju, przecież zawsze pytałem kiedy sprzedajesz swoją e-trzydziechę. Naprawdę miałem chęć ją kupić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bym śledził, ale nie śledziłem, a wujo miał dać znać jak bedzie sprzedawał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cooo?? Oszalałeś?? Ile Ci za nią dali??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju, jak Twoja E30? Musisz chyba ją sprzedać przed wejściem w życie podatku ekologicznego.. Ja mogę Ci pomóc i odkupić od Ciebie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zamiast Cherokee: i
-
SPOTY RADOMSKIE
Mówisz poważnie? Na zdjęciach to takie trochę redło. Odwołuję akcję - już nie szukam youngtimera. Robek skutecznie mnie z tego wyleczył. Nie mam polotu do rezania przy aucie, więc takie auto u mnie szybko się zniszczy. Jednak wolę samochody, które nie budzą żadnych emocji. Takimi nie szkoda mi jeździć po naszych - polskich dziurach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom, powodzenia. Na pewno musisz uzbroić się w cierpliwość. W sumie to szkoda, że nie było tych burków, bo ich notatka jest ważna, ale może coś załatwisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto, czemu nie, ale tylko jako drugi samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kali, w Sterze prowadzą serwis Audi. Wiem też, że można u nich kupić Audi, stąd moje zdziwienie, że w tak dużym salonie nie ma wystawionych modeli Audi. Co do Skody i Seata - to marki odrębne, jedynie finansowane przez Niemców. Natomiast VW i Audi to marki ściśle powiązane, jak Toyota dla mas i Lexus dla bardziej wymagających.
-
SPOTY RADOMSKIE
VW i Audi są ściśle powiązane ze sobą. Często sprzedawane są pod jednym dachem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Liczyłem na to, że będą tam również wystawione Audice.
-
SPOTY RADOMSKIE
1.9 dci, 80 KM, 2002 r.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mcm, Trafika szczerze mogę Ci polecić. Wygodne i mało awaryjne auta. Swoją drogą to chcę sprzedać swoją lodówkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co, dzisiaj idziesz w miasto? Poczekaj, ja też!
-
Rząd uderza w stare samochody. Koniec ze sprowadzaniem
Ups, trzeba sprzedać beemę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Razem z tymi rejestracjami ma być właśnie spisywany stan licznika, ale nie wiem czy przy badaniu technicznym czy przy zmianie właściciela.
-
SPOTY RADOMSKIE
Heh, specjalnie dla Ciebie postawię antenę i będę Cię nawoływał gdzieś w okolicach Wernera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ja o czymś nie wiem? Koniec z wymianą tablic rejestracyjnych przy zakupie auta
-
Koniec z wymianą tablic rejestracyjnych
Czy ja o czymś nie wiem? Czy taki przepis rzeczywiście wszedł, albo wejdzie w życie? Koniec z wymianą tablic rejestracyjnych przy zakupie auta Jeśli było to wątek można usunąć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten, który tylko tu przyprowadziłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wlasnie nawiedzilem nowy salon Stera. Podoba mi sie to, ze przez szybe widac moj samochod.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja też dawno nie włączałem CB. Wkurza mnie ten szum w eterze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rezasz auto na mrozie?? No tak, Miecio drucio.