Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj pierwszy raz wyszlismy na impreze bez dziecka, hehe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasne, to ja siedzę za kierownicą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Audi S4 AWD Crazy Drift [876HP] - YouTube Uzupełnienie filmików z poprzedniej strony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne. Umie ktos z was robic fotomontaze? a co ? facjate DiCaprio chcesz sobie machnąć Ty to zawsze musisz mnie rozszyfrowac. Kudlaty, dzis wypije kolejke za Ignasia. Gratulacje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne. Umie ktos z was robic fotomontaze?
-
SPOTY RADOMSKIE
Może ktoś zamknął to Pepsi z Mentosem.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale smazy gumy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aż plecy bolą jak się to ogląda.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdaje się, że już kiedyś było na forum, ale może nie każdy widział:
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu kiedy tak pojeździmy? może w wakacje Chyba raczej juz w nastepnym zyciu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, to nie o to chodzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, pojezdzilbym jakims AWD.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak solidna zima. Szkoda tylko, ze samochod mam FWD i to jeszcze podsterowny, wiec bez recznego sie nie obejdzie jesli chce sie szybciej w zakret wjechac.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ola zyskuje przy blizszym poznaniu, bo okazuje sie naprawde sympatyczna i ciepla. Ilona z kolei jest bardziej zimna, ale jest tak samo sympatyczna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pozyjemy, zobaczymy jak to bedzie dzialac. Rzad to juz dawno obiecywal nam wybudowanie S7.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja akurat zawsze byłem za uspokajaniem ruchu w ścisłych centrach miast. Dzięki takim zabiegom centrum staje się bardziej przyjazne pieszym. Ja bym jeszcze pokusił się o całkowite wyłączenie z ruchu ul. Rwańskiej. A wracając do Oli - tutaj miss lata 2009
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe czy gość musiał później prać fotel pasażera. Jakby nie było E32 M Power to trudny samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem któremu należy się większy podziw - czy kierowcy, czy pasażerowi..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, chyba tak. ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ---------- :!: To nasza Ola! Koniecznie dajcie kciuka w górę przy wywiadzie!! Jest też druga część:
-
SPOTY RADOMSKIE
Eh, byłem umorusany po całej nocy i śmierdziałem dymem z ogniska, dlatego się wstydziłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co? Makdonalda to nie kojarzę. :eusathink:A pielęgniarka była fajna. Na koniec mnie fajnie smyrnęła po klatce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Człowieku, nie wiem czy pamiętasz, ale ja wtedy w G2 miałem na sobie Holtera. Nosi się go przez 24h, służy do pomiaru pracy serca, a wygląda mniej więcej tak: mokom, nie wiem czy pamiętasz, ale tej samej nocy wylądowaliśmy na XV-leciu u niejakiej Eweliny i jej koleżanki. Ja miałem branie na tego Holtera. W międzyczasie było też jakieś ognisko, na które nie mogliśmy znaleźć mięsa, więc kupiliśmy Berlinki na BP. A najlepsze było, jak rano, prosto od tych dziewczyn pojechaliśmy do szpitala na zdjęcie Holtera... Pielęgniarka, się zastanawiała co ja robiłem nad ranem, bo wykresy jakieś dziwne się zapisały.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, bo w Radomiu stopa bezrobocia wynosi ~22%, a w Gdyni tylko ~6%. Poza tym Gdynia jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna turystycznie, a wiec i więcej lokali i pracy dla kelnerek. Jeśli ja kiedykolwiek miałbym się gdzieś przeprowadzać to właśnie do Trójmiasta.