Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Były kelnerkami we Fregacie. Ale Fregatę rozebrali, więc wyemigrowały do Gdyni szukać wrażeń.
-
SPOTY RADOMSKIE
Media podają, że z Liszewskim poznały się w Gdyni, więc chyba tam są.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mokom to prezencje ma. A mnie to w sumie mogliby na woznego wziac.
-
SPOTY RADOMSKIE
Super, ze dziewczyny sie wybily. Oby mialy dobrze skonstruowane umowy, tzn. zeby ich wynagrodzenie roslo proporcjonalnie do popularnosci. No i zeby nie zapomnialy o rodzinnym Radomiu. Mokom, a pamietasz jak umowilismy sie z dziewczynami w G2? Juz wtedy bylo "Ona tanczy dla mnie". Moglismy brac autografy jak byla okazja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne nagranie, ale czy nie wklejałem już tego filmu? Kali, mówisz, że mało ludzi na ulicach. W sobotę miałem przyjemność iść z Bordo na Struga do domu na Ustronie (godz. około 22.00). Był fajny wieczór, więc wybrałem się okrężną drogą, przez plac Jagielloński, Żeromę, później koło Galerii Rosa i ominąłem dworzec idąc Grzecznarowskiego obok Łucznika. Byłem w szoku jak dużo ludzi chodzi po deptaku i nie tylko. I oczywiście nie byli to dresiarze, jak można było zaobserwować 10 lat wcześniej. Z punktu widzenia pieszego miasto wygląda dużo lepiej niż z samochodu. Niestety Radom cierpi, bo w świat idzie fama, że to miasto z największym bezrobociem, a bieda zaczęła się szerzyć po zamieszkach w czerwcu '76 r. i do tej pory Radom ma opinię biednego, zapyziałego miasta. Na dodatek w '99 r. miasto straciło status miasta wojewódzkiego. Po części to wina samych mieszkańców, którzy głosowali za tym, żeby być w jednym województwie razem z Warszawą. Okazało się jednak, że Warszawa, jako stolica, jest studnią bez dna, a Radom, jako miasto powiatowe oddaje 50% (albo 75%, dokładnie nie pamiętam) zarobionych pieniędzy właśnie Warszawie - stolicy Państwa i jednocześnie stolicy województwa. Dodatkowo Warszawie jest na rękę to, że południowa część mazowsza jest biedna, bo dzięki temu na województwo idzie większe dofinansowanie z UE. Niestety za te pieniądze, zamiast łatać dziury w Radomiu, łata się dziury w Warszawie. Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Jakby tego było mało, opinię miastu psują takie wpadki, jak "chytra baba na wigilii". Duży wpływ na to mają media polityczne, które ukazują Radom w złym świetle, ponieważ rządzi w nim największy wróg partii PO. A przecież tego typu sytuacje mają miejsce też w innych miastach, a nawet w samej Warszawie. Oliwy do ognia dolewa Kali S4, który na każdym kroku podkreśla niedoskonałości miasta... Myślę że czternaste co do wielkości miasto w Polsce, miasto z dużymi tradycjami, zasługuje na większy szacunek. Jako miasto z tak dużymi problemami finansowymi, politycznymi i mentalnymi, rozwija się zadowalająco. Przykładem może być lotnisko, które powstanie, mimo tego, że Warszawie nie jest to na rękę. Oby tylko nie było takiej wpadki, jak w Modlinie. Wierzę w to, że przyjdą kiedyś lepsze czasy i Radom odzyska status miasta wojewódzkiego, a pijaki, dla których szczytem ambicji zawodowych jest stanie w kolejce do MOPSu odlecą na Marsa. Mimo tego, że wyjeżdżałem kiedyś za pracą do stolicy, to jednak wróciłem do Radomia, bo tu chcę inwestować i odprowadzać swoje podatki. Poza tym mieszka mi się tu bardzo dobrze. Radom jest na tyle dużym miastem, że jest tu wszystko co potrzebne do życia, a jednocześnie można być anonimowym, co mnie osobiście odpowiada. A jeśli zapragnę postać w kilometrowych korkach to mam tylko 100 km ekspresówką do Warszawy...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Kolejna wpadka, o maasz.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Pielęgniarka, która mieszka obok mówi, że powinienem jeszcze siedzieć w domu. Ale jutro to już wychodzę.- SPOTY RADOMSKIE
Ja chce juz wyjsc z domu !!!- SPOTY RADOMSKIE
Ja na spocie nie będę, bo jeszcze walczę z wirusami. Powaliły mnie konkretnie.- SPOTY RADOMSKIE
Siema chytrusy z Radomia. Powodzenia w Nowym Roku. Ja noc spędziłem pod kołdrą, z grypą i temperaturą 39,1. Takiego miałem Sylwestra.- SPOTY RADOMSKIE
Kto mi posprzata mieszkanie na swieta?- SPOTY RADOMSKIE
Z grucha w reku?? Rownie dobrze mozna isc do kibla.- SPOTY RADOMSKIE
Byl ktos wczoraj na spocie? Ja bylem na sledziku.- SPOTY RADOMSKIE
Ja bede w Grawitacji na wigilii.- SPOTY RADOMSKIE
Z ronda na Słowackiego łapałem kolegę na wlocie do Skaryszewa. Tam jest jakieś 8-9 km. Co do wigilii na deptaku - ciekawe czy babka już wie, że jest taka sławna. Szkoda mi ludzi, którzy muszą się tak upokarzać za 3 zł.- SPOTY RADOMSKIE
Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra): http://www.janserwis.pl/uploads/katalog/t_antflorida.jpg (nie wiem czemu nie mogłem umieścić zdjęcia tylko wklejam link) Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy. Źródło: JanSerwis - Serwis CB Radio,Mierniki Lakieru,Antyradary,Alkomaty - Kalibracja ,Telewizja DVB-T, serwis,naprawa, Radom,Zwoleń- SPOTY RADOMSKIE
Jak widać Zbyszko Company zorganizował akcję dla biednych. ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Kurde, ja nie miałem tylu klocków.- SPOTY RADOMSKIE
Kurde, czy to mnie czeka na wiosnę? Motorcycles on the road Compilation 2012 (3) - YouTube ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- To jest dobre.- SPOTY RADOMSKIE
Wiem wiem, powiedzieli mi. ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Zrobiłem tylko te 2 zdjęcia. Następnym razem przywiozę lustrzankę ze statywem to popykamy więcej fotek.- SPOTY RADOMSKIE
Nie wszyscy ze starej gwardii dotarli, ale spot się odbył. Tu jest dowód. Staliśmy pod chmurką, na Obi, ale przynajmniej choinkę sobie kupiłem.- SPOTY RADOMSKIE
Uu, to bardzo długo będę musiał na Ciebie czekać. - SPOTY RADOMSKIE