Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Były kelnerkami we Fregacie. Ale Fregatę rozebrali, więc wyemigrowały do Gdyni szukać wrażeń.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Media podają, że z Liszewskim poznały się w Gdyni, więc chyba tam są.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mokom to prezencje ma. A mnie to w sumie mogliby na woznego wziac.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Super, ze dziewczyny sie wybily. Oby mialy dobrze skonstruowane umowy, tzn. zeby ich wynagrodzenie roslo proporcjonalnie do popularnosci. No i zeby nie zapomnialy o rodzinnym Radomiu. Mokom, a pamietasz jak umowilismy sie z dziewczynami w G2? Juz wtedy bylo "Ona tanczy dla mnie". Moglismy brac autografy jak byla okazja.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Fajne nagranie, ale czy nie wklejałem już tego filmu? Kali, mówisz, że mało ludzi na ulicach. W sobotę miałem przyjemność iść z Bordo na Struga do domu na Ustronie (godz. około 22.00). Był fajny wieczór, więc wybrałem się okrężną drogą, przez plac Jagielloński, Żeromę, później koło Galerii Rosa i ominąłem dworzec idąc Grzecznarowskiego obok Łucznika. Byłem w szoku jak dużo ludzi chodzi po deptaku i nie tylko. I oczywiście nie byli to dresiarze, jak można było zaobserwować 10 lat wcześniej. Z punktu widzenia pieszego miasto wygląda dużo lepiej niż z samochodu. Niestety Radom cierpi, bo w świat idzie fama, że to miasto z największym bezrobociem, a bieda zaczęła się szerzyć po zamieszkach w czerwcu '76 r. i do tej pory Radom ma opinię biednego, zapyziałego miasta. Na dodatek w '99 r. miasto straciło status miasta wojewódzkiego. Po części to wina samych mieszkańców, którzy głosowali za tym, żeby być w jednym województwie razem z Warszawą. Okazało się jednak, że Warszawa, jako stolica, jest studnią bez dna, a Radom, jako miasto powiatowe oddaje 50% (albo 75%, dokładnie nie pamiętam) zarobionych pieniędzy właśnie Warszawie - stolicy Państwa i jednocześnie stolicy województwa. Dodatkowo Warszawie jest na rękę to, że południowa część mazowsza jest biedna, bo dzięki temu na województwo idzie większe dofinansowanie z UE. Niestety za te pieniądze, zamiast łatać dziury w Radomiu, łata się dziury w Warszawie. Poprawcie mnie, jeśli się mylę. Jakby tego było mało, opinię miastu psują takie wpadki, jak "chytra baba na wigilii". Duży wpływ na to mają media polityczne, które ukazują Radom w złym świetle, ponieważ rządzi w nim największy wróg partii PO. A przecież tego typu sytuacje mają miejsce też w innych miastach, a nawet w samej Warszawie. Oliwy do ognia dolewa Kali S4, który na każdym kroku podkreśla niedoskonałości miasta... Myślę że czternaste co do wielkości miasto w Polsce, miasto z dużymi tradycjami, zasługuje na większy szacunek. Jako miasto z tak dużymi problemami finansowymi, politycznymi i mentalnymi, rozwija się zadowalająco. Przykładem może być lotnisko, które powstanie, mimo tego, że Warszawie nie jest to na rękę. Oby tylko nie było takiej wpadki, jak w Modlinie. Wierzę w to, że przyjdą kiedyś lepsze czasy i Radom odzyska status miasta wojewódzkiego, a pijaki, dla których szczytem ambicji zawodowych jest stanie w kolejce do MOPSu odlecą na Marsa. Mimo tego, że wyjeżdżałem kiedyś za pracą do stolicy, to jednak wróciłem do Radomia, bo tu chcę inwestować i odprowadzać swoje podatki. Poza tym mieszka mi się tu bardzo dobrze. Radom jest na tyle dużym miastem, że jest tu wszystko co potrzebne do życia, a jednocześnie można być anonimowym, co mnie osobiście odpowiada. A jeśli zapragnę postać w kilometrowych korkach to mam tylko 100 km ekspresówką do Warszawy...
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O f*ck.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kolejna wpadka, o maasz.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Myślisz?
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pielęgniarka, która mieszka obok mówi, że powinienem jeszcze siedzieć w domu. Ale jutro to już wychodzę.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja chce juz wyjsc z domu !!!
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja na spocie nie będę, bo jeszcze walczę z wirusami. Powaliły mnie konkretnie.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siema chytrusy z Radomia. Powodzenia w Nowym Roku. Ja noc spędziłem pod kołdrą, z grypą i temperaturą 39,1. Takiego miałem Sylwestra.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kto mi posprzata mieszkanie na swieta?
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z grucha w reku?? Rownie dobrze mozna isc do kibla.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Byl ktos wczoraj na spocie? Ja bylem na sledziku.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja bede w Grawitacji na wigilii.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Z ronda na Słowackiego łapałem kolegę na wlocie do Skaryszewa. Tam jest jakieś 8-9 km. Co do wigilii na deptaku - ciekawe czy babka już wie, że jest taka sławna. Szkoda mi ludzi, którzy muszą się tak upokarzać za 3 zł.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra): http://www.janserwis.pl/uploads/katalog/t_antflorida.jpg (nie wiem czemu nie mogłem umieścić zdjęcia tylko wklejam link) Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy. Źródło: JanSerwis - Serwis CB Radio,Mierniki Lakieru,Antyradary,Alkomaty - Kalibracja ,Telewizja DVB-T, serwis,naprawa, Radom,Zwoleń
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak widać Zbyszko Company zorganizował akcję dla biednych. ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Kurde, ja nie miałem tylu klocków.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurde, czy to mnie czeka na wiosnę? Motorcycles on the road Compilation 2012 (3) - YouTube ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- To jest dobre.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wiem wiem, powiedzieli mi. ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Zrobiłem tylko te 2 zdjęcia. Następnym razem przywiozę lustrzankę ze statywem to popykamy więcej fotek.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie wszyscy ze starej gwardii dotarli, ale spot się odbył. Tu jest dowód. Staliśmy pod chmurką, na Obi, ale przynajmniej choinkę sobie kupiłem.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Uu, to bardzo długo będę musiał na Ciebie czekać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.