Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
wuju, jak będziesz musiał sprzedawać swoją niunię to przed wystawieniem aukcji koniecznie daj mi znać.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ja to nie znam takiego samochodu.- SPOTY RADOMSKIE
RWD to choroba.- SPOTY RADOMSKIE
Czyli były 2 osoby - Ty i Ozio.- SPOTY RADOMSKIE
tO KTO BYł na spocie?- SPOTY RADOMSKIE
Zdzira jedzie się źlić do mechanika.- SPOTY RADOMSKIE
Hehe, a bo tam w Kozienicach to same takie wuje podobne chodzą. Też właściciel mi wuja przypominał - pewnie to jakaś piąta woda po kisielu - taki klan wujów z Kozienic. Geslerowa podobno ma być też w Radumiu.. A jeśli chodzi o flaszkę dzisiaj - no z miłą chęcią, ale idę w gości dziś, więc dzisiaj odpadam. Ale możecie czekać u mnie pod blokiem w nocy, to jak będę wracał to się dobijemy, hły hły.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Kto to Haka? Twoja jaszczurka? Gratuluję obrony. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Czasem i tak trzeba.- SPOTY RADOMSKIE
Dokładnie - staliśmy przy Fregadzie. Tzn. na placu po Fregadzie. :> PS. Ładne brzmienie ma ta Twoja eSa.- SPOTY RADOMSKIE
wuju, zaimponowałeś mi. W końcu przyjechałeś na swojego pierwszego spota. A Twoja lalka jest miodziowa.- SPOTY RADOMSKIE
Co no i? Znów udajesz, że przyjedziesz i nie przyjedziesz? Dzisiaj spot, na którym wszyscy będą (pewnie oprócz wuja).- SPOTY RADOMSKIE
Meldować się kto będzie w piątek.. 1. JA - tomaszu- SPOTY RADOMSKIE
Jakiś znawca niech się wypowie czy to serio jest czy fotomontaż.- SPOTY RADOMSKIE
Przegubowcem?? Zawsze chciałem takiego mieć. :>- SPOTY RADOMSKIE
Ten co go w poniedziałek stuningowałeś. Ta od Marcina byłaby na co dzień. A Ty Oziu jeździsz A3, czy Mustangiem z '60 lat?- SPOTY RADOMSKIE
mcm, sprzedajesz ten wóz?- SPOTY RADOMSKIE
mcm, kox. A właściwie to jakim ty autem jeździsz? 330 E46?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Ucył? Do obrony? Nie uc się - zobaczysz, że obrona to pikuś.- SPOTY RADOMSKIE
Jak Cię nie będzie to wp***dol. :> - SPOTY RADOMSKIE