Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
puknij sobie przed spotem bo kluczyków nie dostaniesz Zobaczysz, będziesz chciał moją upalać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wujo w piątek da się przejechać to wtedy zejdzie ciśnienie. E30chą nie przyjadę, bo e30cha się jeszcze źli. Za to Twoją będziemy upalać.
-
SPOTY RADOMSKIE
A żebyś wiedział. Ja na 100% będę kilka minut po 19:00. Liczę na wszystkich.. a szczególnie na wuja, a raczej na jego samochód. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: :boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs::boobs: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
No to masz przyjechać!
-
SPOTY RADOMSKIE
Beemą?? Na 100% będę!
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda czasu na fotki. Przyjedź to poupalamy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak - jak zawsze wszyscy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto przyjeżdża na spota? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
ok. 200 zł zamuliłeś..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak będzie jakaś pojeżdżawka, np. w Ułężu to pojedziesz?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
To może wcześniej daj znać, jak będziesz chciał zajechać, bo spoty ostatnio to takie bardziej.. "lotne".
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale czy na takich felgach da się uciec policji?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przekonałeś mnie. [br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________Halo
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie - zastanawiam się czy kupić jeden kubełek czy dwa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam oj tam, przecież nie będę palił gumy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co ty chcesz, mój pierwszy samochód to było Uno 1.0 fajer. wuju, wiedziałem, że nie będziesz chciał. Ja też bym nikomu nie dał takiego auta. Ale jeszcze zobaczysz - przejadę się...
-
SPOTY RADOMSKIE
Musisz mi się dać kiedyś bryknąć tą e trzydziechą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widocznie bardzo kozaczycie. A co z tymi zenonami zrobiłeś? Do opon się nie czepiali? Swoją drogą to pomarańczowe kierunki też fajnie wyglądają.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja czarnula na razie czeka na lepsze czasy. Myślę, że już we wrześniu będzie gotowa do pierwszych pojeżdżawek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to gdzieś na dyfrze powinno być? Sprawdzę przy okazji.
-
SPOTY RADOMSKIE
A właśnie, u mnie z tą szperą nie wiem jak to jest, bo niby nie ma - tak mi już dwie osoby powiedziały podczas rozbierania beemy, ale pamiętam, że zostawiała dwa ślady i chodziła bokami bardzo dobrze..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju, koniecznie. A jak nie to będziesz upalał M-Technika. W końcu po to jest.
-
SPOTY RADOMSKIE
Otóż to. Gdybym miał jeszcze raz wybierać to kupiłbym już gotową rajdówkę. Ale mimo wszystko nie żałuję - bardzo mi się podoba moja e30 i już niewiele zostało, żeby ją skończyć. Najważniejsze to to, że widać już światełko w tunelu, bo jeszcze niedawno byłem załamany, że nie widać efektów. wuju, kupuj rajdówkę - będziemy razem jeździć na treningi. Jak dasz rade jeszcze w tym roku to moglibyśmy wystartować w przyszłym sezonie w BMW - Challenge. :th: