Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To weź tą, a za pół roku ją odkupię http://allegro.pl/bmw-328-e36-drift-kjs-bmw-challenge-pilne-i1446690544.html
-
SPOTY RADOMSKIE
A jakiej szukasz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze nie wiadomo w czym. Brat szuka jakiegoś auta dla ojca, coś typu Corolla verso i mówi, że od razu chciałby wywalić ten filtr. Ja zrobiłem swoją cytryną 97.000 km i odpukać FAP jeszcze nie dał o sobie znać..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Zna któryś kogoś w Radomiu kto usuwa filtry cząstek stałych z samochodów?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yoł :kox: Został zdetronizowany przeze mnie i Moskala :naughty: Który to ten Moskal? To ten co ma wspólną kobitę z MadaFaką?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć byki. Czy Mada Faka nadal tu rządzi?
-
SPOTY RADOMSKIE
Składają Kubicę, więc może nie będzie tak źle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak się dowiedziałem o Kubicy to mnie ciary przeszły. Mam nadzieję, że go uratują.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już się wykurowałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
AŚNAEBAEM wczoraj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, dzis nie da rady..
-
SPOTY RADOMSKIE
Okay, jeden będzie spał w brodziku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, weź no tego Ozia i przyjedźcie razem. Nawet pozwolę wam zanocować. razem Korzeń z Oziem w jednym, a ja w drugim pokoju.
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, weź no tego Ozia i przyjedźcie razem. Nawet pozwolę wam zanocować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, za kasowanie postów będzie wpierdel! A co do parapetu - to w końcu będziesz czy nie, bo już nie wiem co z tym wpierdolem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, czy Ty wiesz z kim zadzierasz? Za 6 dni, tj. 11go widzę cię w Radomiu na parapecie u tomasza, bo jak nie to dopiero zobaczysz co to znaczy 'grozić'. Masz bardzo ładną dziewczynę. Szkoda by było, jakby jej się krzywda stała..
-
SPOTY RADOMSKIE
Te te te, synek, synek. Bo jak ja cie pierdolne to cie krew zaleje. Nie ma takiego bicia, koniec imprezy, dziękuję, dobranoc..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wszyscy mają wp***dol i już.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie. Masz być 11go! Jak nie to wpierdel.
-
SPOTY RADOMSKIE
O ile do 11go nikt nie wywali to drzwi będą.
-
SPOTY RADOMSKIE
No a szukasz już coś? Może jakaś beema?? PS. Oziu, szykuj się na 11 lutego na parapet. Wszyscy niech się szykują.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
11 lutego (tj. piątek) kolejna część parapetu u mnie. No i mcm daje wszystkim pojeździć swoim nowym nabytkiem.- SPOTY RADOMSKIE
Pany, będzie ktoś dzisiaj? Pytam bo może bym się wybrał jakby ktoś był.. :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________No, jak za starych dobrych czasów. - SPOTY RADOMSKIE