Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O, widzę, że mieliście fajny weekend. Moja beema dostała nowego kierownika remontu...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Proszę bardzo. Obecnie auto wygląda tak:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie już o niej zapomnieliście, co??
-
SPOTY RADOMSKIE
Może matka kazała mu sprzedać, bo jej plomby wypadły jak ją przewiózł..
-
SPOTY RADOMSKIE
z czego rżysz :gwizdanie: Taa, właśnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witamy witamy, :th: To prawda, ale za to jest nadzieja na przyszłość.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kkiedy się obudzę... To będę do was pisał...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj jest popijawa i palarnia u mnie. :gwizdanie: Jakby ktoś miał chęć to zapraszam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, robiliśmy parapet, ale u odzima. To był typowy parapet, bo jeszcze nic ni ma...
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, zapraszam na parapet na Wernera pod Fregatę.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to w Radomiu jest zdecydowanie mniej niż 300 zł.
-
MINI Cooper S Cabrio
Byłem, widziałem, jeździłem, zakochałem się...
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłatego pytaj. A w piątek to będzie parapet u mnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry. Za tydzień obowiązkowo wszyscy mają być na spocie! I to bez samochodów!
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, no to gratulacje. :th: Ja mam jeszcze obronę przed sobą..
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, jak będziesz sprzedawał tą swoją to mów. Strasznie się napaliłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
siema jaką??? :gwizdanie: Pasiat ojca - ma kilka pryszczy.
-
CIF Aerodick.. C.D
Raguś, Twoja Hąda ma w sobie to coś. Powodzenia w dalszym rezaniu. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko Oziu, nie wcinam się. Osz kutwa. Daj więcej zdjęć i opisz trochę to auto. Chyba że już gdzieś umieściłeś opis to daj linkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, a można wiedzieć ile to to takie kosztowało? kudłaty, ja też mam dla Ciebie robótkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, jak ty mi zaymponowałeś w tej chwyly. Nie wiem jak ty będziesz tym jeździł na uczelnie, ale co tam - fura przednia.