Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale piękna sztuka. Wuju, to już Twoje czy jeszcze się czaisz?
-
SPOTY RADOMSKIE
W ostatniej chwili wpadłem na spota..
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, potrzebuję pilnej odpowiedzi! Listwy przypodłogowe drewniane jak lepiej układać: na prosto czy na zakładkę?? Jest u mnie jakiś pseudo fachman i mnie się pyta jak lepiej to zrobić.. Wydaje mi się, że na zakładkę, ale niech mi ktoś szybko coś podpowie. [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________Dobra, już wiem, na zakładkę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Odezwał się traper. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, ostatecznie to żona może przyjechać...
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Pany, bardzo przepraszam, ale muszę przełożyć termin parapetówy. Trochę się przeliczyłem... W przyszłym tyg. pomyślę nad kolejnym terminem.- SPOTY RADOMSKIE
Wysłałem smsa Twojej dziewczynie. Nie wiem czemu, ale bardzo się obrzurzyła jak powiedziałem, że miałeś jakieś kochanki....- SPOTY RADOMSKIE
oj wuju wuju, ty lovelasie.- SPOTY RADOMSKIE
Jestem dobry w robieniu dobrego pierwszego wrażenia.. Gorzej z jego podtrzymaniem.- SPOTY RADOMSKIE
Dopóki mcmowa żona mnie nie zna to będzie to działało jak magnes. :>- SPOTY RADOMSKIE
Nie znasz się wuju.. To zadziała jak magnes.- SPOTY RADOMSKIE
Powiedz, że się bardzo napaliłem i że się obrażę, jak Twoja małżonka nie przyjedzie.- SPOTY RADOMSKIE
Jutro do wszystkich podzwonię..- SPOTY RADOMSKIE
No niestety, widać, że wszystkim nie dopasuję..- SPOTY RADOMSKIE
Co? Wolisz piątek?- SPOTY RADOMSKIE
Tak tak. Parapet w tym tygodniu, ale uwaga uwaga, w sobotę, a nie w piątek. Czyli: Parapet 25go września 2010 (sobota) Zapraszam... z osobami tow., bo muszę poznać mcma żonę.- SPOTY RADOMSKIE
Spalimy trochę kapcia??- SPOTY RADOMSKIE
Skoro Marcin już raz przywiózł żonę to może i drugi raz przywiecie.. co Marcin??- SPOTY RADOMSKIE
O kurna, faktycznie dałem ciała. :doh1: A tak bardzo chciałem poznać mcmową żonę, bo wszystkie inne juz mi się przejadły.- SPOTY RADOMSKIE
Dobra dobra. :>- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Bo na przeglądzie wyszło, że za dużo błota w nadkolach i rdzawy nalot na układzie wydechowym... To są właśnie poszukiwacze perełek.- SPOTY RADOMSKIE
O kutwa, zaszalałeś..- SPOTY RADOMSKIE
25 tysięcy?? Nie za dużo?? :gwizdanie: - SPOTY RADOMSKIE