Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale się porobiło, ja pierdziele. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, kręcą się tu jakieś małolaty - zawsze palą za blokiem - coś się wybierze.
-
SPOTY RADOMSKIE
oooooo właśnie O właśnie o właśnie, a później mnie sprzedasz Gośce, tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko - będziecie mieć luksusy. TV też się załatwi jakoś. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Niet. Luksusy na końcu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam już w domu 3 miejsca siedzące.. coraz bliżej parapetówy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Łokej. Kupię dobrą wódkę to na pewno znajdziemy fazę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki, już mam załatwionego tapeciarza. A Ty mi pomożesz przy wieszaniu lamp, ale to pewnie dopiero w październiku.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, już widzę jak to wyjdzie jak wszyscy się do tego dopadniemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
To może Ty mi pomożesz? To będą 4 pasy po 1m szer.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć chłopy, Potrzebuje jakiegoś tapeciarza, żeby mi wykleił fototapetę w chacie. Macie kogoś??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No a dziś ktoś będzie czy nie?
-
SPOTY RADOMSKIE
No i co, będzie ktoś dzisiaj, bo nie wiem jak się z laskami umawiać??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano było było. A ile d*p na to wyrwałem.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Masz być i koniec!
-
SPOTY RADOMSKIE
To co, w piątek zapiekanki u Morcina?
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
Jestem MAD MAXem, jestem najlepszy, a inni są gorsi.
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, wujo nie umi w deszcz jeździć.
-
SPOTY RADOMSKIE
To się zdzwonimy później.
-
SPOTY RADOMSKIE
Była mowa o tym, gdzie jest do obejrzenia to auto. Ty stwierdziłeś, że poza granicami miasta, bo ma więcej literek niż cyferek. A może ma dwa mieszkania, albo wynajmuje albo coś. Ja też na razie nie będę się tu meldował, więc mieszkam w R-miu i mam WRA-cojcie. A co do wyedytowania posta - ciekawe co tam było.. Tak czy siak to się nie obrażam, bo niby o co? No chyba, że napisałeś, że jestem burakiem czy coś w tym stylu, bo mam na samochodzie więcej literek niż cyferek. :> PS. Nie ma to jak dyskusja z odzimem. Będzie ktoś na spocie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja kiedyś mieszkałem za granicą miasta i miałem WR, teraz mieszkam w mieście i mam WRA.. Odzim, czepiasz się.. Kanapa zamówiona, niedługo przyjedzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, uwielbiam określenie "wiejskie blachy". Chyba się przemelduję.. Oziu, najpierw kupię lodówkę i pralkę, a później TV, więc już niedługo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bierz Q, bo inaczej się rozwalisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, no to bierz beeme. Dasz pojeździć.