Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
DOBRY! Potrzebuję na jutro jakiegoś osiłka do przeprowadzki u siostry. Ktoś jedzie? Będzie flacha, będą śledzie. Impreza z noclegiem. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
To wszystko przez śwagra, to on pewnie jej coś nagadał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łe, Gocha coś kombinuje i mówi, że nie pojedzie ze mną na spota. Przyjadę sam. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzim, to że dałeś poczytać forum Paulinie to był cios poniżej pasa... dla mnie.. mcm, coś ta zapiekanka się nie otwiera.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, ja to idę spać, do jutra pany. PS. Wyjaśniam, że nie mieszkam z Gośką..
-
SPOTY RADOMSKIE
Przecież wiesz, że was lubię. Chcę pokazać Gośce, że mam fajnych kolegów. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No ta, po drodze macie Fregatę, więc zajedźcie na kawę. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ależ koledzy, obiecuję, że nas nie skompromituję.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pytam serio - będziecie czy nie, bo nie wiem czy mam się fatygować..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra. Ee, pany, gdzie wy jedziecie?? Mogę z wami?
-
SPOTY RADOMSKIE
Zakładam, że reszta nie wymięknie. Ty zawsze jesteś, więc Ciebie nie poganiam. Odzima może nie być, bo Gocha pewnie już ma po uszy jego towarzystwa. Najlepiej jakby wszyscy jutro byli.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie pier**l tylko masz być jutro. Gocha mówi, że miała ciężki tydzień i chciałaby się napić piwka w dobrym tow.
-
SPOTY RADOMSKIE
Człowieku, chyba żartujesz. No chyba że śwagier się spruwa..
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, a to czemu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Gocha coś mi tu mówi, że chciałaby jutro na spota przyjechać. Zgodziłem się, więc nie bądźcie zaskoczeni..
-
SPOTY RADOMSKIE
No to ja tę młodszą - mniej wypieczoną.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No. Przywieź te dwie zapiekanki...
-
SPOTY RADOMSKIE
Looknij i se od razu zaklep. Najlepiej na cały weekend, bo może się okazać, że pociągniemy do niedzieli..
-
SPOTY RADOMSKIE
24 września 2010 roku
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, żebym już nie miał żadnych wymówek to musimy ustalić datę. Czy wszystkim pasuje, np. 24 września??
-
SPOTY RADOMSKIE
To mnie się podobuje. Lubię niespodzianki. Ja też się postaram o jakąś niespodziankę.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
No to też o tym mówiłem.. Jak plan A nie wypali to zawsze jest plan B. :>- SPOTY RADOMSKIE
Łokej łokej, hłe hłe.- SPOTY RADOMSKIE
Spoko, Gocha coś wymyśli. Wszystko w swoim czasie. - SPOTY RADOMSKIE