Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Porno i duszno.
-
SPOTY RADOMSKIE
W grudniu mała przerwa świąteczna i od stycznia jedziemy dalej...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, mebli i telewizora z pilotem na pewno nie będzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
W przyszłym tyg. będzie kuchnia, a za miesiąc drzwi - po drzwiach będzie imprezka, czyli już w sierpniu, ale za to aż do grudnia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pochwalony.. Kto jutro będzie?? Jakbym jutro zaczynał pić piwo to przypomnijcie mi, że piwo jest niedobre i lepiej od razu pić wódkę..
-
SPOTY RADOMSKIE
no to masz drogę przez mękę... mój kolega walczy już 2-gi rok;) a mój jeszcze nam kasę wisi... No to ja widzę, że wcale nie mam tak źle z tym swoim deweloperem. Od wczoraj mam już podłogi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem to, kox projekt.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba miał jeszcze chęć na inne części, bo tak się zawahał przy wsiadaniu do auta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale typ, ale urwał. :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj dasz dasz. Przecież Ty żadnego spota nie opuściłeś, papo. Panowie z Passatów - obecność obowiązkowa. Idę do wanny ostudzić jądra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co, znowu ktoś ci coś zrobił w Radumiu?? Pamiętajcie, że dziś jest spot alkoholowy. Kto będzie??
-
SPOTY RADOMSKIE
eSeL... brzmi prawie jak oZiX.. A właśnie, kiedy razem pijecie wódkę?? W piątek będziecie mieć okazję podać sobie graby i wypić brudzia z języczkiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście. Uwaga ludzie, w najbliższy piątek spot alkoholowy.. Świetne foty. Taa, wujo tutaj kozaczy, że wszystkich zna. Szkoda tylko, że wuja nikt nie zna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to mam okrojony budżet na ten rok. Chyba dam sobie spokój.
-
SPOTY RADOMSKIE
No przecież mówił, że 3 razy był w ASO. Tylko że i tak coś za mało policzył..
-
SPOTY RADOMSKIE
No powiesz, że następnym razem będziesz pilnował swojej D..., albo zaczniesz jeździć autobusem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiedz im, że następnym razem się nie zderzysz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tzn 3 razy miałeś jakąś szkodę, tak?
-
[INNE] Taki tam Passacik B5
Super autko, wczoraj jeździłem. Ładnie zapiernicza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki dzięki, czekamy na zdjęcia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, Ty to zawsze jakiś taki poddenerwowany jesteś. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, jak spotkam gdzieś Twój samochód to go przyceluję.. a później ucieknę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Gadałem z gościem, ale krzyczy se za to jak za zboże.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, dzięki. Wybiorę się tam. :th: