Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto będzie w piątek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, nie róbcie obory. W piątek na spocie obmyślimy plan, jak zarobić na katach. Możemy jechać do Włoch po katy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Haha, niezły opis.
-
SPOTY RADOMSKIE
Maślanka na Starokrakowskiej - polecam. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź w piątek na spota to pogadamy gdzie jest dobrze i tanio.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładny ch.j pani Basiu...
-
SPOTY RADOMSKIE
Yhy. Wróciłem z gór. Fajna plaża była.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto dziś był na spocie oprócz mnie?
-
SPOTY RADOMSKIE
A no tak, przecież masz śwagra.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, jesteś jedynakiem, prawda?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jednak nie będzie różowego. W mieszalni mi popierdolili kolory i musiałem zastosować plan awaryjny..
-
SPOTY RADOMSKIE
W sobotę wyjeżdżam na urlop, więc dopiero się zacznie zastój.
-
SPOTY RADOMSKIE
wypas:P i masz dla mnie duże wyrko;D? Jeszcze nie. Póki co będzie mały materacyk.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, cześć Oziu. Słuchaj, mam dla Ciebie niespodziankę. Specjalnie dla Ciebie kupiłem różową farbę do mieszkania. Już niedługo zobaczysz..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Wcale nie szkoda - wszyscy będą mieli parę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie. Jadę na kaszuby. Jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, bo to znajomi organizują.
-
SPOTY RADOMSKIE
O ty dzwońcu. Ja za tydzień wyruszam na tydzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tja. :> mcm, ty byku. Nasza klasa mi powiedziała, że masz dziś urodziny. No to wszystkiego najlepszego i żeby jajko się dobrze sprawowało i żeby zenony i inne diody się nie spaliły.. Pany, ale gorunc. Dobrze, że mam dmuchany basenik to se chodziaż trochę tyłek mogę pomoczyć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pomyślę nad tym jak już będę miał kuchnię..
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, ale korzystanie chociażby z toalety byłoby utrudnione. Chyba że będą sami swoi to mnie to nie przeszkadza..
-
[INNE] Q7 czaderskim kolorze
Najbardziej kozacki to jest ten badlook.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Akurat w moim mieszkanku też jest przyjemny chłodek o tej porze. Ja chcę już tam mieszkać.