Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, jutro obecność obowiązkowa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Serio?? Pany, obiecuję, że w następny piątek ubłagam Gochę, żeby mnie puściła. W piątek jest pasterka, więc pamiętajcie, że spotykamy się o północy. A co do tej beemki z allegro - fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
\Wybieram się dziś na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema siema, pamiętasz o mnie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale się wczoraj narąbałem. Oświadczę się w swoim czasie. A co do imprezy klubowej - jak nie pójdę na odwyk to niedługo zrobię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Łokej łokej, tylko mussze sie odkuć. Już niedługo...
-
SPOTY RADOMSKIE
:gwizdanie: odzim już się nie wywinie. Ja też..
-
SPOTY RADOMSKIE
Po parapetówie u odzima znów się wszyscy zgrają. Poza tym jeszcze ja muszę zrobić parapet. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Piękna pogoda na spot, ale wygląda na to, że dziś nie dotrę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzieci, kto dziś będzie na piwku? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Gośce zrobiłem dobrze silikonem wazelinowym.. ..a sam też parkuję w garażu - piękna sprawa jak rano wyjeżdżasz ciepłym, czystym autem.
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No piknie. Ja jutro Ci pokażę mój pług śnieżny i jego robotę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe kiedy ten śnieg u nas spadnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Morcin, aleś urwał. Wymusiłeś tam, widziałem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale urwał, ale zima. A w piątek to nie kawalerskie ani pępkowe tylko śledzik na Mikołaja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to co będzie..?? Będzie wódka, będą śledzie..
-
SPOTY RADOMSKIE
DOBRY LUDZISKA. W NAJBLIŻSZY PIĄTEK OBOWIĄZKOWO WSZYSCY PRZYJEŻDŻAJĄ NA SPOTA!
-
SPOTY RADOMSKIE
Wuju, zobaczymy kiedyś ta beemke?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hłe hłe. No właśnie, podobno dzisiaj miało huknąć śniegiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedyś kupiłem Fujitsu Siemensa, mimo tego, że nie cieszył się dobrą opinią, ale chyba od 6 lat ani razu mnie nie zawiódł. Dopiero w tym roku bateria całkiem padła i już nic nie trzyma, ale komp działa bez problemu. W tym roku dodałem pamięci i chodzi jak burza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto był wczoraj na spocie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz najlepiej przecenione. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Znowu się wciągnąłem w ciekawą gierkę.. http://www.krainawikingow.pl//?r=36489