Treść opublikowana przez tomaszu
-
Który napęd lepszy na start
W takim razie wszystko zależy też od tego, gdzie jest umieszczony silnik - z przodu czy z tyłu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dużo radości miałem z jazdy seryjną 320. Teraz moja E30 jest już maksymalnie odchudzona, ma całkowicie nowe hamulce (z tyłu również tarczowe), nowe zawieszenie, wszystkie nowe tulejki poliuretanowe. Przeszczepiliśmy maglownicę ze wspomaganiem z e36. Silnik nie jest zniszczony - wręcz przeciwnie - jest bardzo żwawy, ma odpowiednie ciśnienie. Jest nowy tłumik + kilka innych części. Pozostaje poskładać wszystko do kupy; powymieniać opony, rozrząd, płyny i filtry i cieszyć się z jazdy. A na modyfikacje i swapa jeszcze przyjdzie czas. Na razie muszę pomyśleć o kubełkach, pasach szelkowych i kierownicy. Od kilku dni jest też problem ze sterowaniem - niby nie ma żadnego błędu, ale na wszystkich sześciu cylindrach silnik głupieje. 1, 2 i 3 cylinder chodzą poprawnie. 4, 5 i 6 też. A jak się podłączy wszystkie sześć to wtedy przeszkadzają sobie w pracy. Po prostu ginie mapa wtrysku. Mam nadzieję, że to jakaś pierdółka, którą szybko odkryjemy. Pozostaje jeszcze jedna część, którą powinniśmy sprawdzić - czujnik położenia wału. Oby to pomogło... wuju, szukaj rajdówki. Twój M-Technik jest śliczny, ale domyślam się, że żal go upalać..
-
SPOTY RADOMSKIE
m20b20 Aleś ty szczegółowy. M20B20 czyli 320 Mam 320, nie sprzedam go, żeby kupić 318is. Poza tym 320 lepiej nadaje się do późniejszego swapa.
-
SPOTY RADOMSKIE
M20 - 320. W BMW Challenge lepszy jest 318is, ale 320 też daje rade - maksymalna dopuszczalna pojemność w tych zawodach.
-
SPOTY RADOMSKIE
A taką skromną rajdóweczkę na BMW Challenge
-
SPOTY RADOMSKIE
Na przyszły sezon silnik zostaje ten sam. Będę musiał przyjechać do Ciebie na drobne malowanie. Testdrive myślę, że na przełomie sierpnia i września.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolejna zmiana inwestora i kolejna zmiana szefa projektu.. Beema jest teraz u innego magika. Trochę to trwało, ale teraz prace ruszyły pełną parą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Z tego co wiem ASO VW/Audi jest tylko na Chorzowskiej.. Chyba że chodzi o ASO Skody, ale to też nie jest Ceglana tylko Wernera. Seat z kolei jest na ul. Kieleckiej. Kurde, zumi nie znajduje ul. Zakładowej w Radomiu?? Kamyk, Ty na pewno do nas chcesz przyjechać? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
O, nie wiedziałem, że coś takiego było.. mcm, zdjęcia nie zrobiliśmy, bo jakoś tak.. odzim przyjechał wózkiem z Błażejem, a ja rowerem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja byłem w tamtym tygodniu, ale też nikogo nie było.. :gwizdanie: Ja bym się pociął, jakbym wywalił taką beemę: http://www.smog.pl/wideo/45709/salto_lawety_hit_internetu/
-
SPOTY RADOMSKIE
... to do piątku..
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, w piątek spot i nowe samochody na spocie!
-
SPOTY RADOMSKIE
Być może się pojawę. Niestety mnie nic o tym nie wiadomo. Nawet nie wiem gdzie jest ta Kwiatowa..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Na dojazdy do pracy nie potrzebne ci kunie.
-
[B5 ADR] Chukniecie z tłumika ?
Rajdówki tak mają.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, na coś takiego będę polował.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam do sprzedania miejskie pędzidło: http://allegro.pl/piaggio-x9-125-2004-r-zarejestrowany-w-polsce-i1645978116.html?source=oo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może ktoś się skusi na takie miejskie pędzidło: http://allegro.pl/piaggio-x9-125-2004-r-zarejestrowany-w-polsce-i1645978116.html?source=oo
-
SPOTY RADOMSKIE
To jakiś cichociemny musi być, bo na spocie nigdy takiego samochodu nie widziałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to miał naklejki klubowe?? Ja nie znam tego samochodu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasna sprawa. Specjalnie z nią jeździliśmy do chłopa Husky. Tak czy siak szczeniaki już sprzedane..
-
SPOTY RADOMSKIE
To musisz je wsadzić do butelki - wtedy nie urosną.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy ktoś z was ma SIMPLUSA? Mogę komuś przesłać doładowanie o wartości 100 zł za 80 zł.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 10:19_________________________________________________Sprzedam (dla znajomych sporo taniej) szczeniaki Husky: http://allegro.pl/husky-male-szczeniaki-3-pieski-i-2-suczki-i1632762864.html Może ktoś z Was się skusi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć ogry! Sprzedam (dla znajomych sporo taniej) szczeniaki Husky: http://allegro.pl/husky-male-szczeniaki-3-pieski-i-2-suczki-i1632762864.html Może ktoś z Was się skusi.