Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A to nie Mustanga? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A co, kupujesz BMW?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A przyjechałeś na ostatni spot.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chodzi mi o zmianę koloru auta folią - przed chwilą gadałem z tą firmą: http://zmienkolor.pl/punkty-montazu.html i orientacyjnie podali mi kwotę 5.000 zł za oklejenie Berlingo. Trochę dużawo.. Jak się domyślam - Foldruk nie ma takiej folii w ofercie.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki chłopaki, będę miał to na uwadze. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O właśnie o coś takiego mi chodziło. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm, coś tanio. Mnie chodzi o oklejenie auta folią zabezpieczającą, która wygląda jak lakier.. O właśnie znalazłem punkt w Wawie: http://zmienkolor.pl/punkty-montazu.html
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cześć Wam! Czy ktoś zna i może polecić jakiś zakład, który okleja samochody? Chodzi mi o folię zmieniającą kolor auta + ewentualnie jakaś grafika. Będę wdzięczny za jakieś namiary.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pan Stasio za salonem Fiata na Kieleckiej. Przejeżdża się przez Orlen i wjeżdża się w bramę na teren Fiata. Dawno tam nie byłem, ale u Stasia zawsze były kolejki, bo zna się na robocie. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 03:28_________________________________________________Cześć Wam! Czy ktoś zna i może polecić jakiś zakład, który okleja samochody? Chodzi mi o folię zmieniającą kolor auta + ewentualnie jakaś grafika. Będę wdzięczny za jakieś namiary.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć Wam! Czy ktoś zna i może polecić jakiś zakład, który okleja samochody? Chodzi mi o folię zmieniającą kolor auta + ewentualnie jakaś grafika. Będę wdzięczny za jakieś namiary.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie się podobają takie kombiaki bez relingów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto był wczoraj na M1?
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, kolega Solar prosił, żeby sprawdzić jakąś turbinę w Wielogórze. Kto się zna na turbinach??
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdałem egzamin na kat. A. :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
To jeszcze Jarek kupił. A to skąd wiesz?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Co chcesz, dobrze wyglądasz. Dzięki za eskortę do domu. Pogoda wyjątkowo bez deszczu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dokument potwierdzający, że spot się odbył: PS. Było więcej osób niż na zdjęciu. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A, i mcm z żoną przyjechał. + 2 rowery - czyli wszystkie RWD
-
SPOTY RADOMSKIE
Spot mega. Nawet Brynia przyjechała. kudłaty, szykuj miejsce na e30chę.
-
SPOTY RADOMSKIE
No widzisz wuju..
-
SPOTY RADOMSKIE
Co Ty gadasz, nikt już u nas nie ma A4, a tym bardziej wypasionych A4. U nas się nie patrzy na samochody. Człowieku, nawet mnie nie wkurzaj. Masz przyjechać i koniec. Dzisiaj spot o 19:00 - tak jak zawsze
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty kolego zawitasz dzisiaj na spocie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nie możesz nią szybko jeździć, bo jest za niska.