Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma, w ciągu godziny pojawi się ogłoszenie: Audi A4 3.0 V6 Quattro (3985436172) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A, nie chwyciłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
A nie 4 przypadkiem?
-
SPOTY RADOMSKIE
Cytryną jeździ żonka. To idealny samochód na "spyry i wondoły".
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, leży ładnie, ale nie wjedziesz wszędzie i tu jest pies pogrzebany. W przyszłym tygodniu piwo na mieście i jeszcze raz mi pokażesz eSę. Może kiedyś sobie taką kupię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uu, rozpieszczasz tego Opla.
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest to. Pod tym względem Dacia Logan jest hitem. Prosta, bezawaryjna konstrukcja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry opel nie jest zły. Lubię takie stare zdziry.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjechałeś tu dwoma samochodami?
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, ale koza. Ja zajmuję się budowaniem hal stalowych i czasem muszę wjeżdżać na teren budowy. Auto zglebuję dopiero wtedy, gdy będę miał dwa. Póki co mam jeden. ---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ---------- Zrób przedpłatę sprzedawcy i wtedy mogę odebrać ten licznik. Daj na PW namiary gdzie to trzeba załatwić. ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:13 ---------- Na każde miasto masz inny samochód? Po swoim mieście nie szkoda Ci jeździć?
-
SPOTY RADOMSKIE
Proszę księdza, a ten sprzedawca nie prowadzi wysyłki?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie da się streścić, trzeba czytać. Ty też jesteś w to zamieszany. A tak serio to 5 stron pitolenia o niskim/wysokim zawieszeniu.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja czasem jeżdżę po takich "spyrach i wondołach", że trę podłogą. W moim przypadku przydałby się raczej allroad.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
O, myślałem że mniej. A komfort jazdy się bardzo zmienił? moskal, tak dla porównania, o ile masz obniżoną eSę?- SPOTY RADOMSKIE
O, taka gleba jest ok. Jakie sprężyny musiałbym założyć? Amortyzatory też się wtedy wymienia?- SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze nie wiem czy to się uda, ale planuję sprzedać to auto, tzn. wymienić. A jeśli nie wymienię to wtedy wrzucę nowe sprężyny i koła. I żeby była jasność - lubię lekko obniżone auta, ale nie chcę glebować, jak np. Moskal.- SPOTY RADOMSKIE
Wiem. Dlatego kilkanaście stron temu pytałem o ori fele, bo mnie to razi.- SPOTY RADOMSKIE
Moskal, zagadka - który wóz ładniejszy: Ten Czy ten? ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ---------- "c**jowe", czyli słabo wyglądające na ulicy. ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:06 ---------- Dobrze Moskal, pomaluj sobie na biało, ale zmień też lampy i grill.- SPOTY RADOMSKIE
nie wiem o co ci chodzi z tym torem To proste. Samochody torowe maluje się na "c**jowe" kolory, żeby pasowały pod oklejenie reklamami.- SPOTY RADOMSKIE
Przyznaję, że zmiana kół i lekkie obniżenie by pasowało, ale: Kupiłem auto tylko na zimę. Do wiosny zamierzam zmienić. To auto robi za służbówkę. Tyle w temacie kóz.- SPOTY RADOMSKIE
Szykujesz auto na tor? A to auta z bialymi felami jezdza tylko po torze ?? :naughty::naughty: A c**j, nie dogadamy się.- SPOTY RADOMSKIE
Szykujesz auto na tor? - SPOTY RADOMSKIE