Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Pytam poważnie. Klubowicze niech zerkną tu: http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_letni_2010-t125832.0.html Do piątku macie coś ustalić! Ja już wiem gdzie chciałbym jechać...
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie chcecie zlot letni?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Pojadę z wami. Później mogę też wrócić z wami i nawet zostać na śniadanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ha, zaskoczyłem Cię??
-
SPOTY RADOMSKIE
Naprawdę mógłbym?? Wczoraj pytałeś czy byłem w Wawie. Nie byłem, ale dziś będę. To jak, jedziemy do Asi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, co robisz popołudniu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Monopol, Zodiak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłem Nic to co robi w szpitalu? Ogląda pielęgniarki
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Trzeba se kupić opony w klubowym kolorze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kogo tam masz w tej Łodzi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, co ty z tym łbem?? Jak to dobrze, że dzisiaj nikogo nie ma na forum - może w końcu się wyśpię.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ha, ja płytke juz se wczoraj zamówiłem na allegro. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Eeee, robię spota w Radumiu. Jedzie ktoś do Jarka na Józefów... :?:
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, ładnie sie zabawiacie jak mnie nie ma. Ozio, będziesz dziś na spocie? Ja wyjadę za jakąś godzinę, więc może przed 21:00 dotrę..
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAŁ na klubowym.
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślałem, że tutaj wrzucisz...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Wstydziłem się spojrzeć w oczy tym ludziom co z nami jechali.
-
SPOTY RADOMSKIE
nie poznajesz, to ten co biegł za kolejką z Gubałówki i na szybę wskoczył :polew: To Ty nam taką jazdę zmontowałeś, że później ryliśmy jak dzieci.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co to za ulung??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, lubię wszystko co mokre.