Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Akurat to mi najmniej przeszkadza. W ogóle kolorystyka mi się podoba. Wypadałoby tylko to radio zmienić, no i wyprać całość i będzie git. Minus jest tylko taki, że to niepraktyczny kolor. No ale nie można mieć wszystkiego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Te sprężyny są obniżające. Ale jak nie pasują to kij. Środka nie zamierzam zmieniać. Za dużo rezania.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tamte sprężyny były z 1.9 TDI. Nie lubię robić Miecia Drucia, ale jeśli by pasowały to czemu miałbym ich nie wykorzystać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, czy od Passata B5 kombi sprężyny są takie same jak w A4 B6? Pytam, bo akurat mam takie sprężyny w garażu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Da się jeszcze niżej. Ale koła trą o nadkola.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, co osoba to inna opinia i gust. Na tym chyba trzeba zakończyć tę jałową dyskusję. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- Zapytam jeszcze tylko - który lepszy: Ten? Czy ten?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasne. Jak założysz białe adidaski i dresik z niebieskimi paskami to też się skomponuje. Ale ok, rozumiem Cię. Twój wóz służy Ci tylko do celów prywatnych, dlatego możesz sobie na nim naklejać co chcesz i "upośledzać" zawieszenie jak Ci się podoba. No bo w końcu jesteś młody i wyluzowany. Ale czy nie czujesz zażenowania, gdy rozpędzony w eSie nagle musisz hamować i telepać się jak emeryt, bo zaczyna się gorszy odcinek jezdni? A nie, przepraszam, Ty masz auto tylko na autostradę i ewentualne S7 do Radomia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale chyba felgi białe? Czy źle widzę?
-
SPOTY RADOMSKIE
No to raczej się przeliczył. Chyba że jest altruistą i zrobił to z czystej przyjemności. BTW ile taka nówka wtedy mogła kosztować? ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- Moskal, mówiłeś ostatnio o białych felgach i lusterkach. W sumie nie wygląda to źle. Ale ta ze zdjęcia nie ma dodatkowo naklejek, czarnych znaczków i aż takiej gleby jak u Ciebie. Może pomyślisz o podniesieniu, żeby dawała więcej frajdy z jazdy. ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- O, taki tekst mi wpadł przy okazji: "(...) Jeżeli cenimy komfort, warto zrezygnować z zakupu A4 na felgach o dużej średnicy. Na rekomendację nie zasługują także egzemplarze opcjonalnym, sportowym zawieszeniem. Utwardzone sprężyny i amortyzatory ograniczają komfort, ale w naszych realiach jeszcze większym problemem jest zmniejszony prześwit, który zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów podwozia, z osłoną silnika i miską olejową włącznie." Źródło: Czy warto kupić: używane Audi A4 B6 (od 2000 do 2004) • Testy aut używanych • AutoCentrum.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
Gość musi mieć stalowe nerwy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to się stało, że on jest nowy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem jaki motur. To był tylko przykład wyglądu. Zdjęcie wygooglowane.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aha. A już myślałem, że to dobry kompromis.
-
SPOTY RADOMSKIE
Serio? Musiałem być pijany. ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Pany, ładna, czy zbyt grzeczna? Czy pitolenie na poprzednich stronach było właśnie o takim tuningu, czy mocniejszym (nie licząc SWAPa)? ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- O kutwa, nie wkleiłem zdjęcia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, nie chwaliłeś się, że jedziesz do Bukowiny bez nas!
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli mam się porównywać do Moskala to ta moja Audica robi właśnie za taką Astrę. A czy widziałeś, żeby Moskal glebował Astrę?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie stać mnie na to.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wygląda interesująco, ale przecież tym się nie da jeździć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aż tak się rzuca w oczy? Wiem, że jest brudna, ale nic nie zrobię. Za zimno na pranie. Z resztą - jak się auto teraz nie sprzeda to na wiosnę odpisuję brykę, zmienię sprężyny, koła i silnik na ten od moskala. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak ktoś przyjedzie dzisiaj to będzie z pełnym bakiem. Na pranie tapicerki też będę musiał opuścić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zamierzam to auto sprzedać, dlatego doprowadzenie detali do porządku zostawiam nowemu właścicielowi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Skórka faktycznie brudna, ale teraz jest zbyt zimno, żeby prać. Radio takie było.
-
SPOTY RADOMSKIE
15 to chyba przy ciągłym pałowaniu. Przy normalnej jeździe po mieście to około 12, a w trasie 9. Nie sprzedaję ze względu na spalanie, tylko dlatego, że mam inny samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zakochałem się w Quattro, ale nie w samochodzie. Takie auto póki co jest mi zbędne.