Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Akurat to mi najmniej przeszkadza. W ogóle kolorystyka mi się podoba. Wypadałoby tylko to radio zmienić, no i wyprać całość i będzie git. Minus jest tylko taki, że to niepraktyczny kolor. No ale nie można mieć wszystkiego.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Te sprężyny są obniżające. Ale jak nie pasują to kij. Środka nie zamierzam zmieniać. Za dużo rezania.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tamte sprężyny były z 1.9 TDI. Nie lubię robić Miecia Drucia, ale jeśli by pasowały to czemu miałbym ich nie wykorzystać.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pany, czy od Passata B5 kombi sprężyny są takie same jak w A4 B6? Pytam, bo akurat mam takie sprężyny w garażu.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Da się jeszcze niżej. Ale koła trą o nadkola.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Moskal, co osoba to inna opinia i gust. Na tym chyba trzeba zakończyć tę jałową dyskusję. ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ---------- Zapytam jeszcze tylko - który lepszy: Ten? Czy ten?
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jasne. Jak założysz białe adidaski i dresik z niebieskimi paskami to też się skomponuje. Ale ok, rozumiem Cię. Twój wóz służy Ci tylko do celów prywatnych, dlatego możesz sobie na nim naklejać co chcesz i "upośledzać" zawieszenie jak Ci się podoba. No bo w końcu jesteś młody i wyluzowany. Ale czy nie czujesz zażenowania, gdy rozpędzony w eSie nagle musisz hamować i telepać się jak emeryt, bo zaczyna się gorszy odcinek jezdni? A nie, przepraszam, Ty masz auto tylko na autostradę i ewentualne S7 do Radomia.
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale chyba felgi białe? Czy źle widzę?
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No to raczej się przeliczył. Chyba że jest altruistą i zrobił to z czystej przyjemności. BTW ile taka nówka wtedy mogła kosztować? ---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- Moskal, mówiłeś ostatnio o białych felgach i lusterkach. W sumie nie wygląda to źle. Ale ta ze zdjęcia nie ma dodatkowo naklejek, czarnych znaczków i aż takiej gleby jak u Ciebie. Może pomyślisz o podniesieniu, żeby dawała więcej frajdy z jazdy. ---------- Post dopisany at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ---------- O, taki tekst mi wpadł przy okazji: "(...) Jeżeli cenimy komfort, warto zrezygnować z zakupu A4 na felgach o dużej średnicy. Na rekomendację nie zasługują także egzemplarze opcjonalnym, sportowym zawieszeniem. Utwardzone sprężyny i amortyzatory ograniczają komfort, ale w naszych realiach jeszcze większym problemem jest zmniejszony prześwit, który zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów podwozia, z osłoną silnika i miską olejową włącznie." Źródło: Czy warto kupić: używane Audi A4 B6 (od 2000 do 2004) • Testy aut używanych • AutoCentrum.pl
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gość musi mieć stalowe nerwy.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak to się stało, że on jest nowy.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie wiem jaki motur. To był tylko przykład wyglądu. Zdjęcie wygooglowane.
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Aha. A już myślałem, że to dobry kompromis.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Serio? Musiałem być pijany. ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Pany, ładna, czy zbyt grzeczna? Czy pitolenie na poprzednich stronach było właśnie o takim tuningu, czy mocniejszym (nie licząc SWAPa)? ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- O kutwa, nie wkleiłem zdjęcia.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Oziu, nie chwaliłeś się, że jedziesz do Bukowiny bez nas!
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rozwiń myśl.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeśli mam się porównywać do Moskala to ta moja Audica robi właśnie za taką Astrę. A czy widziałeś, żeby Moskal glebował Astrę?
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie stać mnie na to.
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wygląda interesująco, ale przecież tym się nie da jeździć.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Aż tak się rzuca w oczy? Wiem, że jest brudna, ale nic nie zrobię. Za zimno na pranie. Z resztą - jak się auto teraz nie sprzeda to na wiosnę odpisuję brykę, zmienię sprężyny, koła i silnik na ten od moskala. :decayed:
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jak ktoś przyjedzie dzisiaj to będzie z pełnym bakiem. Na pranie tapicerki też będę musiał opuścić.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zamierzam to auto sprzedać, dlatego doprowadzenie detali do porządku zostawiam nowemu właścicielowi.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Skórka faktycznie brudna, ale teraz jest zbyt zimno, żeby prać. Radio takie było.
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    15 to chyba przy ciągłym pałowaniu. Przy normalnej jeździe po mieście to około 12, a w trasie 9. Nie sprzedaję ze względu na spalanie, tylko dlatego, że mam inny samochód.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zakochałem się w Quattro, ale nie w samochodzie. Takie auto póki co jest mi zbędne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.