Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe, ale szukam coupe. O maaasz, z gazem jest.. :/
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto idzie dziś na piwo?
-
SPOTY RADOMSKIE
No patrz, a jak to jest, że tyle PW z ortografami dostaję?? Jak do ciebie piszę to mi się ręce trzęsą :naughty: :naughty: :polew: Nie no, do Ciebie nie mam zastrzeżeń, Ty akurat piszesz poprawnie... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No patrz, a jak to jest, że tyle PW z ortografami dostaję?? Popoprawiałbyś czasem, a nie tylko forum i forum..
-
SPOTY RADOMSKIE
Poziek, a jak już jesteś to powiedz mi co się stało, że zniknęło mi zdjęcie z podpisu?? Musiałem wstawić nowe.
-
SPOTY RADOMSKIE
No napiłeś się, napiłeś, ale jakoś nie mieliśmy o czym gadać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo nie chciałeś się napić ze mną w Pile.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na myśli miałem same wrzuty i zeszło mi trochę zanim to wszystko ocenzurowałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czekaj czekaj, leci PW... :> Trzeniu, z mojej strony też.
-
SPOTY RADOMSKIE
Yyy, całkiem... oryginalną macie... [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 14:12_________________________________________________ A mimo wszystko Cię tu ciągnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Poziowcu, spinasz się bardzo - idź już, bo się całkiem załamiesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze będę walczył za króla i królową.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Więc nie pieprz Poziu. Wracaj na swoje podwórko, bo tutaj nie złapiesz fali...
-
SPOTY RADOMSKIE
Spóźniłeś się, dla Ciebie nic nie zostało..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłeś u nas na spocie i jeszcze nie wiesz?? :bicz3: Podpowiedź: Brynia ma nr 36... Tak, ale spoko - w Twoim przypadku w grę wchodzi leasing. Tylko ciiii.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jako gość możesz się delektować naszą królową, ale pamiętaj, że nie jest tylko Twoja.. :gwizdanie: :gwizdanie: :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kasiu, przyjeżdżaj, bo my też tęsknimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Widzę, że zgodnie z obietnicą jako pierwsza witasz Wąskiego. Czuję, że będzie u nas stałym gościem..- SPOTY RADOMSKIE
Na następnym spocie zrobimy zrzutkę. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Jariko, zobaczyć Twój nick na pasku osób przeglądających forum - bezcenne. :>- SPOTY RADOMSKIE
Jestem Waldek, mówią na mnie Waldek, jeżdżę TIRem i lubię zmieniać biegi.. Kierowca nawalił i zaraz jadę z konstrukcją do Wałbrzycha. Ale kox, znów będzie ten szum opon. Dobrze, że trzeźwy jestem.- SPOTY RADOMSKIE
Nie piernicz, że dawno, bo byłeś tylko raz. - SPOTY RADOMSKIE