Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Lotnisko w Radomiu. Na razie nie mam konkretnych pomysłów.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak tak. Oź, bedziem myśleć. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
MoorPH, każdy ma inne potrzeby. Rozmawialiśmy o sportowej jeździe i dlatego był temat trójek, a Ty wyjeżdżasz z siódemką. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Mleko to Ty masz pod noskiem kochasiu.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie róbta obory. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
No k**wa, nie żartowałem. Chcę, żeby moja E30 wyglądała tak: Doczytujcie posty do końca... [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 21:46_________________________________________________Oo, ta jest lepsza: A ta/ten najlepszy:
-
SPOTY RADOMSKIE
Będziemy. Patrzta jaki kox. Jak se kupie E30 to właśnie tak ją stuninguję: TUNING A'LA WOŁGA...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma co ukrywać - do sportowej jazdy bardziej się nadaje BMW.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale najładniejsza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Siódemki są ładne, ale nadają się tylko do podróżowania lub niedzielnego lansu.
-
klasyka wypowiedzi
Z Wesela wracają..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeej, nie wiem czy uda mi się w tym roku, ale na pewno kupię. E30 325.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, będziemy się z Bryńką wozić po mieście.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Interesuje mnie coupe. Ostatecznie może być sedan. Najlepiej 325, bez klimatyzacji i tych takich umilaczy. Mile widziane el. szyby. Może być poobijany i nawet różowy, byle był tani.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak komuś się przewinie przez ręce cuś takiego to proszę o cynk...
-
SPOTY RADOMSKIE
dzien pelen sukcesow, mozna isc spac.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek z Brynia upalaja nowy zakup, a Ukcio i ja ich eskortujemy. Autko bajka, taki typowy klasyk. Jechalismy po bete do wsciekania sie, a kupilismy lalke do lansu. Czekam tylko na kolejke do upalania.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czemu nie ma autora??
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, tak baj de łej to czy będziesz dziś na spocie?? Bo ja już zapomniałem jak wyglądasz.
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu jest tak samo, a może nawet gorzej, bo się częściej wysiada z auta...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ajś, no właśnie już sam nie wiem. Ale Łąki Łan są kuszące..
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz ci los, biedny jesteś. To będzie niedziela, więc jak kupisz mi płytę to mogę podjechać do Ciebie to sobie razem posiedzymy..
- SPOTY RADOMSKIE