Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc ludziska kochane. I nie pijta tego piwska, bo Wam kałduny wywali. Ozix, jeszcze młody jesteś, ale po takich dawkach, jakie przyjmujesz to niedługo będzie łatwiej Cię przeskoczyć niż obejść.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kufa, no mogłem zadzwonić no. Myślałem, że łatwiej pójdzie.. Jutro dzwonię do Ciebie.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Już widzę te obore na zlocie.
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Zesrasz się drugi raz, jak na zlocie skoczysz ze spadochronem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Szczerze mówiąc dziś właśnie byłem u W.W. i nie jestem zadowolony. Niczego się nie dowiedziałem... mcm, masz rację...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To są standardowe baterie... Mam już dwie gierki http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html Ale mi odwaliło, osz w mordę. Tomaszu jak masz za dużo kasy to może chcesz mnie sponsorować W zamian mogę poszukać pare gierek z zeteseru:P Szukaj Pan dalej.. A w ogóle to co Wy pieprzyta o 1/4 mili. Patrzta na ten kox: http://fun.from.hell.pl/2002-05-21/nu_pagadi.swf
-
SPOTY RADOMSKIE
Uruchomiłem już swoje kontakty i okazało się, że mam spore plecy w tym temacie, ale zadzwonie jutro to pogadamy. A badanie nazywa się tak: BADANIE CYTOLOGICZNE Z BIOPSJI ASPIRACYJNEJ CIENKOIGŁOWEJ TARCZYCY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też taka zysyryry??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo, piłki to nie pamiętam. Reszta jest mi dobrze znana.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ośmiorniczka i Wilk łapiący jajeczka z ZSRR rulez. Nic nie przebije tych gierek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To są standardowe baterie... Mam już dwie gierki http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html Ale mi odwaliło, osz w mordę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A za 20 lat pusci to za 100x wieksza kwote Hmmm, w takim razie będę czekał 20 lat... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakieś tam igłowe, cytologiczne, coś tam coś tam. Skierowanie mam w samochodzie, więc później dokładnie napiszę. Muszę się zorientować gdzie to szybko zrobić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale głupi: http://allegro.pl/show_item.php?item=617003463
-
SPOTY RADOMSKIE
No nieźle. Najgorsze jest to, że USG pokazało guza, ale ku*wa nie wiadomo co i jak i do września na badanie musze czekać, później 3 tyg na wyniki i później jeszcze do endokrynologa. Muszę się zorientować jak to przyspieszyć, chociaż z tego co wiem to nie można tego badania prywatnie zrobić...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale siara z tym BMW. Dziś zrozumiałem dlaczego każdy bluźni na naszą służbę zdrowia. Byłem u lekarza, czekałem cały dzień, nie dowiedziałeś się nic tylko dostałem skierowanie na badanie we wrześniu. Osz f*ck. ;(
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
[br] Jakiś standart teraz Do takiego standardu musimy doprowadzić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Autoslalom kiedyś non stop maglowałem, a ośmiorniczka to niespełnione marzenie z dzieciństwa - kolega miał, a ja nie. Na wilka co łapie jaja też poluję - za 7 h kończy się aukcja.. [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 07:50_________________________________________________ Dopiero teraz zauważyłem to zdanie... Na 25-czerwca to pewnie jechałem od strony dworca i skręcałem w Słowackiego, albo odwrotnie. Niestety nie widziałem Twojej Skody.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yhy. Pracuję nad tym.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Formułe to maglowałem non stop, a ośmiorniczka to niespełnione marzenie - kolega miał, a ja nie. Teraz czekam na przesyłkę...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też masz ośmiorniczke??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ku*wa, ale jestem głupi.. http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ku*wa, ale jestem głupi.. http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Jak tylko, jak nie tylko. Każdy tradycyjnie przywozi czystą, a ośrodek stawia cytrynówę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta, zapisać się na motolotnię albo szybowiec na zlocie?? Korci mnie, ale boję się, że będzie żółty alarm, albo co gorsza brązowy... No bo o spadochronie to nawet nie mówię, bo wtedy od razu będą alarmy...