Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobranoc ludziska kochane. I nie pijta tego piwska, bo Wam kałduny wywali. Ozix, jeszcze młody jesteś, ale po takich dawkach, jakie przyjmujesz to niedługo będzie łatwiej Cię przeskoczyć niż obejść.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kufa, no mogłem zadzwonić no. Myślałem, że łatwiej pójdzie.. Jutro dzwonię do Ciebie.
  3. Już widzę te obore na zlocie.
  4. Zesrasz się drugi raz, jak na zlocie skoczysz ze spadochronem.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Szczerze mówiąc dziś właśnie byłem u W.W. i nie jestem zadowolony. Niczego się nie dowiedziałem... mcm, masz rację...
  6. To są standardowe baterie... Mam już dwie gierki http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html Ale mi odwaliło, osz w mordę. Tomaszu jak masz za dużo kasy to może chcesz mnie sponsorować W zamian mogę poszukać pare gierek z zeteseru:P Szukaj Pan dalej.. A w ogóle to co Wy pieprzyta o 1/4 mili. Patrzta na ten kox: http://fun.from.hell.pl/2002-05-21/nu_pagadi.swf
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Uruchomiłem już swoje kontakty i okazało się, że mam spore plecy w tym temacie, ale zadzwonie jutro to pogadamy. A badanie nazywa się tak: BADANIE CYTOLOGICZNE Z BIOPSJI ASPIRACYJNEJ CIENKOIGŁOWEJ TARCZYCY
  8. Też taka zysyryry??
  9. Ooo, piłki to nie pamiętam. Reszta jest mi dobrze znana.
  10. Ośmiorniczka i Wilk łapiący jajeczka z ZSRR rulez. Nic nie przebije tych gierek.
  11. To są standardowe baterie... Mam już dwie gierki http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html http://allegro.pl/item617003463_wilk_lapie_jajeczka_ruska_gierka.html Ale mi odwaliło, osz w mordę.
  12. A za 20 lat pusci to za 100x wieksza kwote Hmmm, w takim razie będę czekał 20 lat... :gwizdanie:
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jakieś tam igłowe, cytologiczne, coś tam coś tam. Skierowanie mam w samochodzie, więc później dokładnie napiszę. Muszę się zorientować gdzie to szybko zrobić..
  14. Ale głupi: http://allegro.pl/show_item.php?item=617003463
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No nieźle. Najgorsze jest to, że USG pokazało guza, ale ku*wa nie wiadomo co i jak i do września na badanie musze czekać, później 3 tyg na wyniki i później jeszcze do endokrynologa. Muszę się zorientować jak to przyspieszyć, chociaż z tego co wiem to nie można tego badania prywatnie zrobić...
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale siara z tym BMW. Dziś zrozumiałem dlaczego każdy bluźni na naszą służbę zdrowia. Byłem u lekarza, czekałem cały dzień, nie dowiedziałeś się nic tylko dostałem skierowanie na badanie we wrześniu. Osz f*ck. ;(
  17. [br] Jakiś standart teraz Do takiego standardu musimy doprowadzić.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Autoslalom kiedyś non stop maglowałem, a ośmiorniczka to niespełnione marzenie z dzieciństwa - kolega miał, a ja nie. Na wilka co łapie jaja też poluję - za 7 h kończy się aukcja.. [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 07:50_________________________________________________ Dopiero teraz zauważyłem to zdanie... Na 25-czerwca to pewnie jechałem od strony dworca i skręcałem w Słowackiego, albo odwrotnie. Niestety nie widziałem Twojej Skody.
  19. Yhy. Pracuję nad tym.
  20. Formułe to maglowałem non stop, a ośmiorniczka to niespełnione marzenie - kolega miał, a ja nie. Teraz czekam na przesyłkę...
  21. Też masz ośmiorniczke??
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ku*wa, ale jestem głupi.. http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html
  23. Ku*wa, ale jestem głupi.. http://allegro.pl/item610252031_gierka_zsrr_osmiorniczka_klasyka.html
  24. Jak tylko, jak nie tylko. Każdy tradycyjnie przywozi czystą, a ośrodek stawia cytrynówę.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Słuchajta, zapisać się na motolotnię albo szybowiec na zlocie?? Korci mnie, ale boję się, że będzie żółty alarm, albo co gorsza brązowy... No bo o spadochronie to nawet nie mówię, bo wtedy od razu będą alarmy...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.